fbpx
Wnętrza

Barcelona w Twoim domu: urządzamy wnętrze w stylu hiszpańskim

• Zakładki: 41


Podróże nie tylko kształcą, ale także inspirują – i to w różnych sferach życia. Jednym z bardziej inspirujących krajów jest zdecydowanie Hiszpania. Niezwykła energia, temperament, kolorystyka i wspaniali twórcy – to wszystko sprawia, że po wizycie w tym kraju pragniemy przenieść jego cząstkę do własnego domu. Na szczęście dzięki kilku łatwym sposobom możesz dodać wnętrzu Twojego mieszkania dodać hiszpańskiego stylu. 

Poduszki dekoracyjne w hiszpańskim stylu

Najbardziej dekoracyjnym elementem w hiszpańskiej architekturze jest mozaika. Kolorowe kwadraciki z ceramiki i glazury układają się w fascynujące wzory, pełne dynamiki. Marzy Ci się mozaika w hiszpańskim stylu? Nie musisz od razu przeprowadzać kosztownego remontu – lepiej poznaj ofertę Bertoni Home gdzie znajdziesz przepiękne poduszki dekoracyjne inspirowane hiszpańskimi mozaikami. Na kanapę do salony sprawdzą się poduszki dekoracyjne 50 cm x 50 cm, a do sypialni, lub na szezlong dobrym pomysłem będzie poduszka w kształcie półwałka, również w mozaikowy wzór. W taki sposób możesz nadać hiszpańskiego stylu, nawet szarej kanapie! 

Pufa filcowa inspirowana gorącą Hiszpanią

Hiszpańskiego charakteru doda wnętrzu także pufa typu walec, w pokrowcu z nadrukiem pięknej mozaiki. Pufa jest bardzo funkcjonalnym i praktycznym siedziskiem. Bardzo dobrze sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach. 

Foto: Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
29 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *