fbpx
Budowa i remont

Domy prefabrykowane w dobrej cenie – dlaczego warto na nie postawić?

• Zakładki: 28


Marzenie o własnym domu można zrealizować szybko. Wystarczy tylko postawić na dom prefabrykowany. To naprawdę dobre rozwiązanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Czas na ten temat dowiedzieć się więcej.

Domy prefabrykowane w niskiej cenie

Dom prefabrykowany powstaje w fabryce. Podczas jego produkcji stosuje się najwyższej jakości materiały, ale i nowoczesną technologię. Dzięki temu efekt finalny jest tak dobry. Wszystkie moduły są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne oraz obciążenia. Wiele osób narzeka, że budowa domu tradycyjnego jest bardzo kosztowna. Na szczęście wybierając dom prefabrykowany można sporo zaoszczędzić. Koszty inwestycji są minimum 20% niższe niż w przypadku tradycyjnej budowy. Dzięki temu, że wszystkie elementy powstają w fabryce według standaryzacji nie trzeba obawiać się niedoróbek. Po tym jak wszystkie elementy zostają wyprodukowane należy je przetransportować na budowę, gdzie dochodzi do ich montażu. Sama budowa, a zasadniczo łączenie elementów jest niezwykle szybkie i trwa zaledwie kilka dni. Budowa domu nie generuje odpadów, co również stanowi zaletę. Domy prefabrykowane mogą występować w różnych wariantach. Można zdecydować się na wersję drewnianą, betonową czy też betonowo-drewnianą. Kolejną zaletą jest wysoki poziom energooszczędności, a mianowicie takie budynki szybciej się nagrzewają i wolniej tracą energię. 

Dlaczego warto zdecydować się na dom prefabrykowany?

Dom prefabrykowany powstaje w zaledwie kilka dni. Jest energooszczędny, a koszty inwestycji są zdecydowanie niższe. Warto wiedzieć, że domy prefabrykowane cena jest niewielka. Budynki są też ognioodporne. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Domy Modułowe.          

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
14 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *