Centralny odkurzacz - co sądzicie?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
paskal80
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 23:49

Centralny odkurzacz - co sądzicie?

Post autor: paskal80 »

Witam. Jestem w trakcie projektowania domu i wpadłem na pomysł zainwestowania w montaż centralnego odkurzacza. Znalazłem już wykonawcę, czyli centrumrekuperacji.pl. Prawdopodobnie właśnie do nich się zgłoszę. Ale co wy w ogóle sądzicie na temat centralnego odkurzacza? Podoba wam się sam pomysł?
Awatar użytkownika
adamina_76
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2020, 18:14

Re: Centralny odkurzacz - co sądzicie?

Post autor: adamina_76 »

Dla mnie centralny odkurzacz to niesamowite ułatwienie w kwestii sprzątania. Także bardzo polecam. A jeśli mowa o Centrum Rekuperacji, to na pewno zrobią wszystko na tip-top. Znam ich i wiem, że są specjalistami podchodzącymi do pracy na poważnie.

b 15 beton
Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 52
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:16

Re: Centralny odkurzacz - co sądzicie?

Post autor: Krystek »

Myśleliśmy o takim rozwiązaniu przy projekcie domu. Jednak ostatecznie zrezygnowaliśmy, bo więcej było argumentów na nie. Żona znalazła idealne zastępstwo. Kupiliśmy nowoczesny mop hizero http://hizero.pl/o-nas/, który robi za jednym zamachem kilka rzeczy: odkurza, myje i jeszcze suszy. Duże ułatwienie. Jest lekki i bezprzewodowy, więc przenoszenie go nie stanowi problemu ;)
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Centralny odkurzacz - co sądzicie?

Post autor: widoczna »

Wiele zależy od tego czy w ogóle mamy taką instalację w domu bo to od niej najwięcej zależy. Myślę, że większość z nas po prostu ma zwykłe odkurzacze i to one pracują najlepiej. Ja całkiem niedawno również kupiłam nowy odkurzacz pionowy https://rankingodkurzacz.pl/najlepsze-o ... e-pionowe/ i jak widzę to działa i sprawdza się on znakomicie.
ODPOWIEDZ