Centrum Rekuperacji opinie

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Lucja
Posty: 55
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:36

Centrum Rekuperacji opinie

Post autor: Lucja »

Niedługo z mężem ruszam z budową domu. Zależy nam na nowoczesnych i oszczędnych metodach, dzięki którym w przyszłości będziemy mogli zaoszczędzić. Myśleliśmy o zastosowaniu rekuperacji i skorzystaniu z oferty firmy Centrum Rekuperacji. Tu https://centrumrekuperacji.pl/ ich znalazłam. Mają duże doświadczenie w tej kwestii. Znacie ich? Jakie macie opinie? Proszę was o opisanie własnych doświadczeń.
Awatar użytkownika
Xenia
Posty: 11
Rejestracja: 02 gru 2019, 18:28

Re: Centrum Rekuperacji opinie

Post autor: Xenia »

Zauważyłam, że coraz więcej osób korzysta z rozwiązań, które pozwalają w przyszłości na zaoszczędzenie pieniędzy. Takie rozwiązania są nieco droższe, ale to się opłaca na dłuższą metę. O https://centrumrekuperacji.pl/ znalazłam wiele dobrych opinii, kiedy sama szukałam wykonawcy. I potwierdzam, że firma solidna i rzetelna. Znają się na tym co robią.
Awatar użytkownika
Bona
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2019, 8:37

Re: Centrum Rekuperacji opinie

Post autor: Bona »

Uważam, że rekuperacja w domu to bardzo dobry pomysł, bo wentylacja jest sprawna i jeszcze ciepło przedostaje się do powietrza w domu. To jest moja opinia, ale uważam, że Centrum Rekuperacji to jedna z lepszych firm tego typu. Mają wiedzę i doświadczonych pracowników.
Awatar użytkownika
Amelia
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2019, 5:58

Re: Centrum Rekuperacji opinie

Post autor: Amelia »

Mam podobną opinię, co powyżej. Ludzie z Centrum Rekuperacji mają doświadczenie i zawsze służą radą. To, co ich wyróżnia to fakt, że zawsze słuchają potrzeb klienta i pod niego dostosowują swój projekt. Myślę, że to świadczy o tym, że to jest bardzo dobra firma. U mnie zajęli się wszystkim - od projektu, po montaż. Całość wykonana ze sztuką i faktycznie opłacalna.
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Centrum Rekuperacji opinie

Post autor: malena »

Jeśli zależy wam na nowoczesnych i oszczędnych rozwiązaniach to Centrum Rekuperacji to dobry wybór. Na ich stronie znajdziesz mnóstwo informacji. Możesz też umówić się na konsultacje i nawet, jeśli masz się jakieś wątpliwości, to oni wszystko wyjaśnią. Uważam, że warto do nich się zgłosić, nie będziesz żałowała.
Awatar użytkownika
Tereska
Posty: 33
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:41

Re: Centrum Rekuperacji opinie

Post autor: Tereska »

W Centrum Rekuperacji dostępne są różne usługi związane z rekuperacją i z wentylacją. Widać, że stale się rozwijają i zależy im na opiniach klientów. Sama korzystałam z ich pomocy i jestem bardzo zadowolona. Rekuperacja to świetne rozwiązanie i można zaoszczędzić. Podpytaj ich o szczegóły. Działają szybko i sprawnie więc na wycenę też nie będziesz musiała długo czekać. Polecam.
Awatar użytkownika
iwonkaka
Posty: 46
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:53

Re: Centrum Rekuperacji opinie

Post autor: iwonkaka »

Zauważyłam, że wielu klientów chwali Centrum Rekuperacji za fachową wiedzę i za kontakt z nimi. W mojej opinii dobry kontakt z klientem to podstawa owocnej współpracy. A tu wszystko bez zarzutu. Dodatkowo mają już wieloletnie doświadczenie, a w tej branży trzeba cały czas się dokształcać. To także wpłynęło na moją decyzję o współpracy z tą firmą. I nie żałuję, doskonała współpraca na każdym etapie.
Awatar użytkownika
Elza
Posty: 32
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:39

Re: Centrum Rekuperacji opinie

Post autor: Elza »

Nie wahaj się tylko zadzwoń do Centrum Rekuperacji albo umów się na spotkanie. Jako jedyni potrafili mi dokładnie wyjaśnić, czym jest rekuperacja w normalnych słowach. Dzięki nim zdecydowałam się na to rozwiązanie i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Stenia
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2019, 13:12

Re: Centrum Rekuperacji opinie

Post autor: Stenia »

Na etapie budowy miałam podobne rozkminki - co wybrać, w co zainwestować, które rozwiązania będą najkorzystniejsze. Koleżanka dała mi namiary na Centrum Rekuperacji, bo sama była zadowolona z ich usług. Zaryzykowałam i wszystko poszło ok. Mają szeroki zakres usług, bezpłatną wycenę i kompleksową obsługę inwestycji. Aha, i serwisem też się zajmują - u mnie ich pracownicy pojawiają raz w roku do rekuperacji.

gniazdo loop
Awatar użytkownika
Kania
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2019, 11:19

Re: Centrum Rekuperacji opinie

Post autor: Kania »

Mój kolega polecił mi Centrum Rekuperacji. Zaczynaliśmy budowę domu i zależało nam na najlepszej firmie w tej dziedzinie. Byłam zaskoczona jak profesjonalnie i szybko przeszli do pracy. Ja ich zdecydowanie każdemu polecam, bo miałam kontakty z innymi firmami z tej branży i niestety różnie to wyglądało. Niektórzy chcieli pieniądze już za wycenę :/ W Centrum Rekuperacji doradzą i wycenią za darmo.
ODPOWIEDZ