Drewniany parapet

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Sinistra

Drewniany parapet

Post autor: Sinistra »

Chcesz mieć parapet drewniany wewnętrzny? Jeśli tak to zleć jego wykonanie renomowanemu zakładowi stolarskiemu. Zostawiam link dla osób zainteresowanych: https://modrzew.pl/oferta/.

Awatar użytkownika
smerfetka

Re: Drewniany parapet

Post autor: smerfetka »

Ale przed decyzją warto również poczytać sobie również różnych porad budowlanych. One też cię nakierują co faktycznie postawić na podłogę. Na stronie https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ widziałam mnóstwo świetnych wiadomości. Ja już z ich porad skorzystałam.

Awatar użytkownika
werbena

Post autor: werbena »

Drewno wygląda pięknie ale to jest bardzo nietrwały materiał i wymaga częstego odnawiania. Po każdym takim zabiegu widać, że nie jest już nowe. Jeśli dobry, trwały i solidny parapet chcecie to kontakt z Marmur Dulemba polecam, to nazwa firmy. Wykonują parapety z kamienia, w zależności od przeznaczenia i możliwości cenowych pomagają dobrać kamień - marmur, granit a nawet piaskowiec. Możliwości wiele.

Awatar użytkownika
Matrioszek

Post autor: Matrioszek »

Tu ciężko się nie zgodzić. Materiał jest piękny lecz też i problematyczny

Awatar użytkownika
2fast

Post autor: 2fast »

werbena pisze:
14 sie 2019, 0:50
Drewno wygląda pięknie ale to jest bardzo nietrwały materiał i wymaga częstego odnawiania.
No nie powiem, prawie się popłakałem ze śmiechu :D. Jeśli ma ktoś zerowe pojęcie na temat różnego rodzaju materiałów oraz ich impregnacji, to na pewno będzie miał problemy, ale nie tylko z drewnem. Ja sam posiadam w swoim domu sporo drewna i wiem, że odpowiednio zabezpieczając je choćby olejami od Timber Market, można osiągnąć świetny efekt wizualny i zabezpieczyć drewno na lata. Wystarczy odrobina wiedzy. ;)

szafa sterownicza rittal

ODPOWIEDZ