Jaka ochrona domu?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Ciri
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2020, 1:52

Jaka ochrona domu?

Post autor: Ciri »

Na jaką formę ochrony domu się zdecydowaliście? Podpisanie umowy z profesjonalną agencją ochroniarską, monitoring? Wiem, że w naszej okolicy polecana jest firma ochroniarska Saipp Security https://saippsecurity.pl i pewnie zdecydujemy się na współpracę z nimi.

nasiona feminizowane automaty outdoor

Poteł

Re: Jaka ochrona domu?

Post autor: Poteł »

W takim razie jeżeli szukacie dobrej jakości systemów do monitoringu domu, to może warto w takim razie zastanowić się nad wyborem porządnych rozwiązań, które pozwalają chronić nasz dom i majątek przed próbami kradzieży, czy włamań tym bardziej podczas naszych nieobecności. Dlatego też my zdecydowaliśmy się na gotowy zestaw od orllo https://orllo.pl/zestaw-do-monitoringu- ... 1080p.html z polecenia znajomego. Jakość nagrań Full HD, tryb nocny, powiadomienie alarmowe i wiele innych warto sprawdzić, myślę że się nie zawiedziecie ;)

słownik

Re: Jaka ochrona domu?

Post autor: słownik »

Agencje, które zajmują się ochroną, często używają takich narzędzi https://spyroom.pl/pl/shop/ochrona-indywidualna/ , to pełna oferta ochrony indywidualnej. Przyda się ona również podczas konwojów w pracy, w momencie kiedy trzeba przewieść większe ilości gotówki, elementy takiej ochrony sprawdzą się idealnie.

ranking rakietki do tenisa stołowego

arekk

Re: Jaka ochrona domu?

Post autor: arekk »

Jeśli o nas chodzi to mamy umowę z warszawską agencją ochrony Securitas, dlatego o ile jesteście z okolicy to namawiam was do sprawdzenia ich sobie, to mega profesjonalna firma, fachowo wam doradzą i pomogą w decyzji, co wybrać. Tu macie ich stronkę - https://www.securitas.pl/solutions/klie ... -alarmowe/ Ofertę mają dobrą, szeroką, można u nich wybrać czujniki alarmowe zbicia szyby i drgań, otwarcia drzwi i okna, czujniki ruchu a także czujniki dymu i gazu, my mamy też u nich monitoring wideo. Sprawdźcie sobie konkrety na wyżej podanej stronie internetowej.

ŁukaszPL75

Re: Jaka ochrona domu?

Post autor: ŁukaszPL75 »

Ja po dłuższym namyśle zdecydowałem się na instalację systemu alarmowego i monitoringu CCTV na terenie mojego gospodarstwa rolnego. Doborem i montażem sprzętu zajęli się pracownicy firmy EBX z Łodzi. Wszystkie urządzenia są precyzyjne, łatwe w obsłudze i trudne w nieuprawnionej dezaktywacji. Jak dotąd jestem bardzo zadowolony z ich działania, dlatego szczerze mogę je polecić. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie internetowej: http://www.ebx.pl/oferta-handlowa.

ODPOWIEDZ