krwserwis.pl opinie

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
albin_95
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2019, 0:26

krwserwis.pl opinie

Post autor: albin_95 »

Postanowiliśmy założyć w domu rekuperację, czy polecilibyście nam firmę krwserwis.pl ? Mają dobre opinie w necie, ale chcę się jeszcze upewnić, to nie mała inwestycja, nie chciałbym, żeby coś zostało skopane… Napiszcie proszę czy warto im zlecić założenie całego systemu rekuperacji!
Awatar użytkownika
Dąbrówka
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 1:56

Re: krwserwis.pl opinie

Post autor: Dąbrówka »

Pewnie! Firma ma pozytywne opinie na rynku i według mnie jest to jak najbardziej zasłużona renoma. Wszystkie instalacje wykonują rzetelnie, solidnie i terminowo. Nie mam im nic do zarzucenia.
Awatar użytkownika
eliot
Posty: 47
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:46

Re: krwserwis.pl opinie

Post autor: eliot »

Rekuperacja to nie mała inwestycja, ale według mnie jest opłacalna. Kto nie chce cieszyć się świeżym powietrzem? W moim domu rekuperację zakładała właśnie firma KRW Serwis - wszystko zrobili jak należy. Rekuperacja działa sprawnie!
Awatar użytkownika
Feliks_75
Posty: 23
Rejestracja: 07 cze 2019, 4:50

Re: krwserwis.pl opinie

Post autor: Feliks_75 »

Polecam tę firmę serdecznie! Wykonują solidną robotę i to w bardzo przystępnej cenie. Jestem alergikiem i po założeniu rekuperacji od razu odczułem różnicę. Rzadziej kicham i już nie łzawią mi oczy.
Awatar użytkownika
Nitara-71
Posty: 10
Rejestracja: 14 kwie 2019, 7:09

Re: krwserwis.pl opinie

Post autor: Nitara-71 »

Rekuperacja to według mnie obowiązkowa instalacja w każdym domu. Pozwala zachować zdrowie i obniżyć koszty związane z ogrzewaniem. Moją rekuperację instalowała firm KRW serwis i jestem bardzo zadowolony z jej działania. Wszystko wykonała solidnie i szybko.
ODPOWIEDZ