Płyty włóknocementowe - jakie kupić?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Winsayt

Płyty włóknocementowe - jakie kupić?

Post autor: Winsayt »

Jakie są obecnie najlepsze płyty z cementu włóknistego do kupienia na ściany zewnętrzne? Zamierzam wyremontować swój dom. Obecnie wybieram płyty z cementu włóknistego, których producentów jest obecnie bardzo wielu. Na co zwracać uwagę przy wyborze? Czy można kupić podobne tablice w różnych kolorach? Zapoznałem się z propozycjami różnych projektantów i architektów. Znalazłem kilka opcji, które bardzo mi się podobają i które chciałbym wdrożyć. Postaram się znaleźć więcej opcji i odeślę Cię tutaj, abyś i Ty mógł docenić to, co ja chcę zrobić, dekorując swój dom. Również bardzo ładne opcje w drewnie.
Chirips

Re: Płyty włóknocementowe - jakie kupić?

Post autor: Chirips »

Najważniejsze jest, aby kupować płyty włókno-cementowe, które nie są zbyt tanie. Jak zwykle tanie płyty są niskiej jakości i szybko się niszczą. Średnia cena za wysokiej jakości płyty włóknocementowe zaczyna się od 20 euro za metr kwadratowy. Kupuję wloknocement od tej firmy. Produkują wysokiej jakości płyty włóknisto-cementowe z dobrych materiałów i w dobrych proporcjach. Dlatego też trwałość płyt włóknocementowych wynosi ponad 25 lat. Do wyboru jest szeroka gama kolorów. Oferują również kilka różnych faktur płyt.
ODPOWIEDZ