pomoc drogowa

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Robertuś70

pomoc drogowa

Post autor: Robertuś70 »

Cześć, korzystaliście z usług pomocy drogowej? Wiecie która firma będzie w swoich usługach posiadać usługę pomoc Drogowa Skoczów? Szukam od pewnego czasu takiej firmy ale bez skutku. Doradzicie mi coś w tej kwestii czy raczej nie mieliście styczności z takimi firmami?
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: pomoc drogowa

Post autor: Daria »

Gdyby z kolei ktoś z Was szukał jakieś firmy, świadczącej usługi pomocy drogowej na terenie Białegostoku, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-bialystok. Jak widać została tam podana lista firm, które mogą spełnić Wasze oczekiwania. Na pewno uda Wam się którąś spośród nich wybrać ;)
halinka1

Re: pomoc drogowa

Post autor: halinka1 »

Ostatnio padło mi auto i też wzywałam pomoc drogową. Była to pomoc drogowa i holowanie 24h Słupsk i okolice: http://pomocdrogowa.slupsk.pl/ . Polecam Wam usługi tej firmy, ja byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim bardzo szybko przyjechali na miejsce zdarzenia.
janka

Re: pomoc drogowa

Post autor: janka »

Jeśli o pomoc drogową chodzi to mnie zdarzyło skorzystać się z tej https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ . Potrzebowałam pomocy najlepiej na już a oni byli najbliżej. Jak się okazało to była doskonała decyzja z mojej strony. Panowie szybko zajęli się samochodem i odwieźli go do wskazanego przeze mnie warsztatu.
ODPOWIEDZ