Przydatne narzędzia

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Dżan1969
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2020, 12:39

Przydatne narzędzia

Post autor: Dżan1969 »

Cześć. Jakie narzędzia według was są przydatne przy okazji budowy domu, ale nieczęsto się o nich mówi? Ja słyszałem ostatnio sporo dobrego o urządzeniu efaperfect.com do montowania puszek podtynkowych. Korzystaliście z niego? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
albrecht-64
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2020, 17:21

Re: Przydatne narzędzia

Post autor: albrecht-64 »

Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie działanie montażera Efa Perfect. Sądzę, że z jego obsługą nie będzie mieć problemu nawet zwykły majsterkowicz. Skuteczność oceniam bardzo wysoko. Podsumowując, uważam, że zainwestować warto.
Michał

Re: Przydatne narzędzia

Post autor: Michał »

Może nie dla każdego przydatne, ale ja potrzebuje na już kupić prasy hydrauliczne. Tu można więcej poczytać jak ktoś nie ma pojęcia co to jest https://polwelt.pl/oferta/prasy-hydraul ... -locatelli . I może ktoś z Was doradzi czym się kierować przy zakupie?
wiedzęnoff

Re: Przydatne narzędzia

Post autor: wiedzęnoff »

Moim zdaniem pytanie budowy należy kierować do fachowców. Ponieważ maja wiedzę i co ważniejsze doświadczenie. Ja bym w życiu nie wpadł na pomysł na izolacje stropodachu jaki podrzucił nasz projektant. Chodzi o piancę pur. Jest to mega futurystyczny wynalazek. W parę godzin szybko i skutecznie zaizolowany stropodach. https://dipam.pl/ocieplenie-stropodachu ... iuretanowa. Lepiej nie opisze. Polecam do przeczytania.!
hrołtek

Re: Przydatne narzędzia

Post autor: hrołtek »

Pistolety natryskowe to niejednokrotnie kapryśne narzędzia dlatego w czasie pracy zawsze mam przy sobie praktyczny zestaw o-ringów dzięki czemu przy drobnych uszkodzeniach jestem w stanie od razu rozwiązać problem :) firma pumarket to oficjalny dystrybutor więc można być pewnym co do oryginalności zamienników.
ginamó

Re: Przydatne narzędzia

Post autor: ginamó »

Miałem niezmierną okazję zamawiać narzędzia znane z oferty www.wspanialakobieta.pl/forum/ . Pozwoliły one na zrealizowane większości z zadań oraz prac, które całkowicie sprostały naszym oczekiwaniom. To bardzo udany wybór, zdecydowanie. Z ich oferty zamawiałem równie przydatne meble warsztatowe.
hiczungł

Re: Przydatne narzędzia

Post autor: hiczungł »

Przydatnymi narzędziami mogę nazwać te w ktore zostalismy wyposażeni dzięki https://karolewscy.pl/k86,narzedzia-reczne-mlotki.html . Otrzymaliśmy je w doskonałej jakości a co najważniejsze wykonywanie prac z ich pomocą to absolutna radocha. Jestem mega zadowolony z pracy w takiej formie, także radzę pomyśleć nad takim zakupem!
ginamó

Re: Przydatne narzędzia

Post autor: ginamó »

Na co dzień przydają nam się narzędzia pomiarowe, jednakże z czasem wymagają one stosownej kalibracji. Specjalnie zgłosiłem się do www.venture.com.pl a oni zadbali o kalibrację, czy wzorcowanie. Okazało się to całkowicie udanym i rozsądnym pomysłem, narzędzia aktualnie spisują się zgodnie z oczekiwaniami.
ODPOWIEDZ