Przydomowa oczyszczalnia

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Baltazar
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2020, 0:26

Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Baltazar »

Cześć wszystkim. Mam zamiar niedługo zlecić budowę przydomowej oczyszczalni firmie biohydrosystem.pl. Ktoś z was korzystał z ich usług i chciałby jeszcze podzielić się opinią?

taegutec

Awatar użytkownika
Kemal92
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2020, 13:48

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Kemal92 »

Polecam Bio Hydro System, bo na przydomowych oczyszczalniach dobrze się znają. Budują bardzo solidne instalacje, które działają latami bezawaryjnie. Doradzają też optymalne rozwiązania dla każdego gospodarstwa.

apteka słonik opinie

Baśka

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Baśka »

Według mnie zamiast oczyszczalni w zupełności w domu wystarczy szczelne szambo betonowe. Jest to solidna i wytrzymała instalacja, która odznacza się małą awaryjnością. Zbiorniki są szczelne, nie przeciekają ani nie pękają nawet pod naciskiem. Można je ustawić w dowolnym miejscu działki, nawet pod przejazdem.

Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 157
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:52

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Zośka123 »

Jeśli nie wiecie jak dbać o te oczyszczalnie czy przydomowe szamba to zerknijcie na stronę https://biofos.pl tutaj macie odpowiednie i sprawdzone produkty oraz biologiczne preparaty które chronią naszą kanalizację. Mnóstwo informacje i dokładne opisy każdego produktu.

Ptyśśkkaa7

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Ptyśśkkaa7 »

Cześć jeśli szukacie solidnych i wysokiej jakości zbiorników ciśnieniowych,
które utrzymają gaz lub innego typu ciecz w odpowiednich warunkach
to bardzo polecam https://www.komnino.com.pl/pl/
Miałam okazję być klientką, jestem zadowolona, naprawdę
dobra robota. :D :D

nieruchomości Łódź

Kaśka444

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Kaśka444 »

Ja niedawno zdecydowałam się na taką inwestycję i w moim domu pojawiła się przydomowa oczyszczalnia ścieków 2000l HC1. Polecam ten model - umożliwia oczyszczanie ścieków bytowo-gospodarczych do poziomu umożliwiającego odprowadzenie wody do cieków wodnych czy gruntu, z uwzględnieniem nierównomiernych ilości i jakości odprowadzanych ścieków.

Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 157
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:52

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Zośka123 »

Czytałam o preparatach biologicznych które mają na celu chronić takie instalacje sanitarne na stronie https://biofos.pl to firma która oferuje różnego rodzaju produkty biologiczne do oczyszczania i chronienia takich przydomowych oczyszczalni. Sprawdźcie bo to naprawdę dobra i atrakcyjna oferta.

kłjm

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: kłjm »

My mamy oczyszczalnię biologiczną, którą zajęła się u nas firma EnEko http://eneko.com.pl/firma/ w Gliwicach. To rzetelni specjaliści, z łatwością się z nimi dogadaliśmy co do wszystkich szczegółów. Wykonali projekt oczyszczalni i później zajęli się samą instalacją. Montaż poszedł im sprawnie, widać, że są doświadczenie. Oczyszczalnia oczywiście działa niezawodnie, jest sprawna, nie zatyka się ani nic takiego. Całość wyszła w korzystnej cenie.

małgo

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: małgo »

W pełni się zgadzam, że przydomowa oczyszczalnia ścieków to najlepsze rozwiązanie dla człowieka (w tym jego portfela) i dla środowiska. Oczyszczalnia - inaczej niż szambo - nie wymaga takiego zachodu i ma miesięczne niskie koszta eksploatacji, także na dłuższą metę wychodzi o wiele taniej. U nas sprawnie działa oczyszczalnia z EKO-BIO https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie-biologiczne/ producent daje na nią aż 10 lat gwarancji i można ją montować nawet w ciężkich warunkach gruntowych, także warto sobie EKO-BIO sprawdzić.

kórtka

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: kórtka »

Przydomowa, ekologiczna oczyszczalnia zagościła i u nas. Jednakże, za zrealizowanie tego projektu odpowiadają https://ekomaro.pl/przydomowe-oczyszczalnie/ . Całkowicie sprostało to moim wymaganiom a do tego pozwala na pozbycie się ścieków, których produkujemy sporo jako gospodarstwo domowe.

bałwan

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: bałwan »

Jeżeli chodzi o mnie to chcieliśmy stworzyć ekologiczne szambo. Wiem, że nie jest to najtańsza inwestycja ale też opłacalna w perspektywie czasu. Ostateczną decyzję na "tak", podjęliśmy wspólnie z żoną. Głównie posiłkowałem się tym źródłem: https://www.mgprojekt.com.pl/blog/szambo-ekologiczne/ . Muszę przyznać, że na ich blogu znajdziecie merytoryczne i profesjonalne treści, które niejednokrotnie ułatwiły mi zadanie podczas budowy domu czy jego remontu.

Łorker

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Łorker »

Rzeczywiście warto, aby mieć kontakt do firmy, która specjalizuje się w kompleksowym wywożeniu szamba, posiada odpowiednie zaplecze techniczne, a do tego również doświadczonych pracowników. Polecam tu współpracę z https://www.nieczystosci.com.pl/ dobra i doświadczona firma, na pewno bardzo dobrze sobie poradzi z realizacją

Fołek

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: Fołek »

W takim razie jeżeli szukacie dobrej jakości bakterii do oczyszczalni ścieków, czy szamba to na pewno warto tutaj sprawdzić ofertę vhttps://sklepinco.pl/marka/biofos/ bo też korzystamy ze środków marki Biofos. W naszym przypadku wybór padł na Biofos Professional w saszetce. Dobry stosunek jakości do ceny i upłynnia oraz przyspieszając procesy rozkładu

ODPOWIEDZ