Schody z prawdziwego drewna

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Rosłan
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2021, 10:36

Schody z prawdziwego drewna

Post autor: Rosłan »

Witam forumowicze. Podobają się wam schody drewniane Żory? Mam wrażenie, że to najlepsze rozwiązanie pod względem trwałości i ceny. Nie da się ukryć, że lite drewno, a konkretniej wykonane z niego wyposażenie to elegancja w czystej postaci. Chętnie poznam też wasze zdanie w tej kwestii.
woźny

Re: Schody z prawdziwego drewna

Post autor: woźny »

Hej. Ja z drewna konstrukcyjnego zrobiłem sobie schody, ale zakupiłem je w innej firmie i śmiało ją polecam. Nazywa się WOODRES CENTRUM DREWNA https://www.woodres.pl/oferta Siedzibę ma w Gdańsku. Muszę przyznać, że zakupione u nich drewno jest mega solidne, a dodatkowo mają je w dobrej cenie, więc szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Schody z prawdziwego drewna

Post autor: Kasiak77 »

Jeśli potrzebujecie drewna do budowy, to najlepiej zerknąć sobie tutaj https://skladydrzewne.pl/oferta/tarcica ... zna/iroko/. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na profesjonalne i sprawdzone rozwiązania, jeśli chodzi właśnie o drewno.
bejbiś91

Re: Schody z prawdziwego drewna

Post autor: bejbiś91 »

Rosłan pisze: 13 sie 2021, 3:05 Witam forumowicze. Podobają się wam schody drewniane Żory? Mam wrażenie, że to najlepsze rozwiązanie pod względem trwałości i ceny. Nie da się ukryć, że lite drewno, a konkretniej wykonane z niego wyposażenie to elegancja w czystej postaci. Chętnie poznam też wasze zdanie w tej kwestii.
Pewnie, że tak!

___
Revitalash
Mościcki

Re: Schody z prawdziwego drewna

Post autor: Mościcki »

Zdecydowanie najlepiej jest współpracować po prostu ze sprawdzonym składem drewna budowlanego. Wtedy będziemy mogli bez problemu budować, remontować, dekorować. Drewno to idealny na to materiał. Polecam sobie wejść na stronę https://drewbal.pl/ oferta fajna, drewno różnorodne, dopasowane do mniejszych i większych budów
ODPOWIEDZ