Ścieżka i podjazd - jaki kamień?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Nataniel1989
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 10:53

Ścieżka i podjazd - jaki kamień?

Post autor: Nataniel1989 »

Jaki polecalibyście kamień na wykonanie ścieżki i podjazdu na podwórku? Zastanawiam się nad piaskowcem, bo mam w okolicy zakład kamieniarski piaskowce.com. Może ktoś z was coś u nich zamawiał i chciałby się podzielić opinią?
Awatar użytkownika
Wanda1989
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 17:09

Re: Ścieżka i podjazd - jaki kamień?

Post autor: Wanda1989 »

Ja zamawiałam u nich kamień murowy na ogrodzenie. Nie mogę się nadziwić, jak ładnie się prezentuje, a poza tym jest solidny, to nie jakieś tam odpady. Polecam Kamieniarstwo Pawlik także ze względu na szybką dostawę i konkurencyjne ceny :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Ścieżka i podjazd - jaki kamień?

Post autor: mczay »

A może w zakładzie kamieniarskim coś Ci doradzą? Jeśli jesteś z okolic, to ja serdecznie polecam Ci ofertę https://neolitgorecki.pl/ (NEOLIT Michał Górecki, ul. Żwirowa 70A, 66-400 Gorzów Wielkopolski, NIP: 5993044470, REGON: 080400728, E-mail: neolit.michalgorecki@gmail.com, Telefon kontaktowy: 509580894) . Myślę, że jak najbardziej możesz sprawdzić sobie ich usługi, bo widzę, że przykładają się do wszystkich zamówień, no i zawsze służą pomocą. o tego mają świetne opinie innych klientów.
Awatar użytkownika
jedrzej33
Posty: 96
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:09

Re: Ścieżka i podjazd - jaki kamień?

Post autor: jedrzej33 »

Podjazd do domu - raczej nie jest to miejsce, które w naszym domu na co dzień przyciąga szczególną uwagę, jednak jeśi przeprowadza się regularnie konserwację, to zadbany jest tym elementem domu, który jako jeden z pierwszych może stanowić o pozytywnym wrażeniu z wizyty w domu. Dla tego co jakiś czas warto decydować się na mycie podjazdu. Porządnie wykonane może w sposób znaczący przedłużyć dobry stan nawierzchni. Najpopularniejszym sposobem na przeprowadzenie tego zabiegu jest oczywiście wykorzystanie myjki ciśnieniowej. Jeżeli nie posiadamy tego typu sprzętu w domu, to możemy skorzystać usług profesjonalnej firmy zajmującej się tego typu zadaniami.
ODPOWIEDZ