szkolenia

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Maruś77

szkolenia

Post autor: Maruś77 »

Witam, korzystacie ze szkoleń aby się rozwijać czy raczej nie przepadacie za kursami? Myśle, że osoby zainteresowane kursami i szkoleniami może zainteresować coaching kariery czyli wsparcie mentora, który pomaga odkryć umiejętności. Słyszeliście o tym?
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: szkolenia

Post autor: Daria »

A czy kogoś z Was interesują może profesjonalne kursy i szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia SEP G1? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ich ofertą na stronie internetowej https://uprawnienia-g1.pl/. Jak widać taki kurs SEP możecie sobie zrobić on-line wygodnie i bez wychodzenia z domu :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 533
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: szkolenia

Post autor: mczay »

A czy ktoś tutaj z was już robił jakieś szkolenia związane z grafiką? Bo poszukuję takich, zamierzam sie tym zająć zawodowo więc się przydadzą. Tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/sketchup.html widziałem że mają całkiem fajne, cena dobra więc chyba je wykupię.
koliś

Re: szkolenia

Post autor: koliś »

Teraz wiele osób kształtuje się nawet online. Widziałam ostatnio kurs księgowości online , dzięki któremu można poprawić swoją wiedzę cenną na temat księgowości i wszystkie nowe zagadnienia zrozumieć. Moim zdaniem warte uwagi są takie właśnie propozycje na szkolenia, zwłaszcza że teraz można je wykonać w domowym zaciszu.
Miruś24

Re: szkolenia

Post autor: Miruś24 »

Szkoleń w internecie jest bardzo dużo, dlatego też zdecydowanie jest w czym wybierać. Jeśli interesuje was coś z tematyki IT, to uważam, że kurs devops jest warty uwagi. DevOps to metodyka kładąca nacisk na współpracę administratorów oraz programistów nad rozwojem i utrzymaniem produktu.
Vikuś

Re: szkolenia

Post autor: Vikuś »

Witam wszystkich serdecznie, jeśli chodzi o szkolenia to moim zdaniem wato na nie uczęszczać. Myślę by zdobyć hds uprawnienia, kraków oferuje taki kurs http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... a/kurs-hds czy ktoś z Was chodził na tego typu szkolenia?
ODPOWIEDZ