Zakup działki

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Zakup działki

Post autor: rozmowna »

Udało nam się, zebraliśmy z mężem odpowiednią kwotę, żeby móc zbudować swoją przyszłość. Czas na wykup działki i planowanie domu. No, ale łatwiej się mówi, niż robi. Nie mamy pojęcia jak podejść do tematu zakupu ziemi. Co jest ważne, czym się kierować, na co uważać? Chętnie poczytałabym o tym. Gdzie mogłabym?
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Re: Zakup działki

Post autor: nat »

To nie jest prosty temat i wiele rzeczy trzeba dopilnować, więc nie dziwię się, że pytacie. Ja kiedyś na forum MG Projekt o wycenę konstrukcji szkieletowej dachu i też mi bardzo dużo osób pomogło. W ogóle widziałam tam chyba cały wątek o zakupie działki. Poczekaj, znajdę go.
O, to chyba ten:
https://www.mgprojekt.com.pl/forum/zakup-dzialki-55/ .
Awatar użytkownika
roza15
Posty: 72
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:29

Re: Zakup działki

Post autor: roza15 »

My to się nadal nie zdecydowaliśmy, więc wasze podpowiedzi z tym forum są po prostu w punkt. Dzięki. Widziałam, że jest to dość rozbudowane forum i jest naprawdę dużo wiadomości na różne tematy, dotyczące nawet ogrodu. Jeszcze raz wielkie dzięki za namiar.
ODPOWIEDZ