Zaufani architekci

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Cyryl1976
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 20:42

Zaufani architekci

Post autor: Cyryl1976 »

Macie swoje zaufane biuro architektoniczne? Zastanawiam się nad współpracą z Mr Aeroplan, jako że mają chyba najciekawszą ofertę w całym Słupsku. Dacie znać, czy ich polecacie?
Awatar użytkownika
Waryn1960
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 1:27

Re: Zaufani architekci

Post autor: Waryn1960 »

Ja jestem zdania, że ekipa z Mr Aeroplan wykonuje indywidualne projekty domów, które w 100% odpowiadają na oczekiwania klientów. Mnie współpracuje się z nimi bezproblemowo, bo to co mówię przeradzają w rzeczywistość dokładnie tak, jak chciałbym, żeby to wyglądało.
hańcia

Re: Zaufani architekci

Post autor: hańcia »

Do tego grona na pewno można dorzucić pracownię MG Projekt i jej rysunki. Możecie zobaczyć sobie tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy-2 , jaki dom będziemy od nich budować. Moim zdaniem lepszego nie znajdziemy. Po prostu ta fasada i budowa dla mnie jest idealna. Zamienię tylko jadalnę z kuchnią.
Awatar użytkownika
domek8
Posty: 155
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:16

Re: Zaufani architekci

Post autor: domek8 »

Jak beton architektoniczny to tylko od weneve http://weneve.com naprawde wyglada to bardzo dobrze i jakościowo tez :) Tak nowoczesnie. Ja osobiście nie postawiłabym na takie rozwiązanie.
Sowała

Re: Zaufani architekci

Post autor: Sowała »

hańcia pisze: Do tego grona na pewno można dorzucić pracownię MG Projekt
Ja też mogę z czystym sumieniem polecić MG Projekt, właśnie stawiamy dom wg ich projektu Willa Parkowa D https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parkowa-d. Zanim trafiliśmy na tę pracownię obejrzeliśmy wiele projektów i żaden nam nie odpowiadał tak do końca, a u nich już pierwszego dnia znaleźliśmy nasz dom. Cała współpraca przebiegła idealnie i co było dla nas ważne, cierpliwie odpowiadali na wszystkie nasze pytania. A dom jest piękny, sami zresztą zobaczcie.
jeńm

Re: Zaufani architekci

Post autor: jeńm »

Mamy, korzystaliśmy z ich usług przy budowie naszego domu. Jest to Biuro Obsługi Inwestycji pana arch. Blazy https://blazy.com.pl/galeria.php?id=8 z Tarnowskich Gór. To rzetelny architekt, wykonał projekt naszego domu i wnętrza, wszystko z wizualizacjami, mieliśmy pełen pogląd na to jak wszystko wygląda. Ceny mają korzystne, warto skorzystać z jego usług, polecam go gorąco.
łukasz1221

Re: Zaufani architekci

Post autor: łukasz1221 »

Totam studio jest pracownią projektową specjalizującą się w usługach takich jak projektowanie wnętrz Bielsko-Biała i województwo śląskie to częste miejsce pracy zespołu. Totam studio zajmuje się projektowaniem elewacji budynków, ekspozycji, mebli, a także realizacją pozostałych niestandardowych zleceń.
Zośśka

Re: Zaufani architekci

Post autor: Zośśka »

Teraz praktycznie każdy chce mieć beton architektoniczny w salonie. Nic dziwnego, bo te aranżacje robią wrażenie. Widziałam kilka u znajomych i sama też myślę o podobnych wystroju wnętrz. Teraz jest nowy trend z dekorami ściennymi. Zobacz jak to wygląda na stronie https://limestore.pl/212-aranzacje-wnetrz. Układasz niewielkiej wielkości wzory na ścianie.
Kłółewna

Re: Zaufani architekci

Post autor: Kłółewna »

Dom bez dobrego projektu nie ma prawa bytu, dlatego warto postawić na współpracę z fachowcami w tej kwestii. Ja akurat miałam dość oczywisty wybór, bo moja siostra już korzystała z usług biura Archi Bia w Białymstoku i była zadowolona ze współpracy. U nas także spisali się świetnie, na dość niewymiarowej działce udało się stworzyć ciekawy projekt. Współpraca z biurem przebiegła bez jakichkolwiek zastrzeżeń z naszej strony. Tutaj możecie znaleźć namiary na nich https://archibia.pl/kontakt/
ODPOWIEDZ