Sklepy z kawą i akcesoriami

Polecamy ciekawe, wartościowe strony www, serwisy i fora. Podziel się swoją opinią.
Awatar użytkownika
Sedomir_68
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2020, 10:31

Sklepy z kawą i akcesoriami

Post autor: Sedomir_68 »

Witajcie. W tym wątku chciałbym, żebyście polecali sklepy z kawą i akcesoriami, które są według was warte uwagi. Ja zacznę od wszystkodokawy.pl. Oferują profesjonalne ekspresy od renomowanych producentów, kawy ziarniste i mielone, akcesoria i dodatki. Maja niezłe ceny, moim zdaniem bardzo konkurencyjne. Co ciekawe, w ich stacjonarnych salonach można przetestować wybrany przez siebie ekspres ;)
Miłosz

Re: Sklepy z kawą i akcesoriami

Post autor: Miłosz »

Uwielbiam pić kawę. Kawa ziarnista to dla mnie podstawa dobrego dnia. Piję kawę w przeróżnym wydaniu. Znalazłem fajną stronę z przepisami kawy ziarnistej https://czaskawy.pl/Przepisy-na-kawe-bl ... ol-11.html. Sami zobaczcie jakie dobre kawy można sobie samemu zrobić nie wychodząc z domu.
Adrian61

Re: Sklepy z kawą i akcesoriami

Post autor: Adrian61 »

Jakie wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Osobiście mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić ofertę internetowego sklepu z kawą speciality oraz akcesoriami do niej, w tym np. French press .
ODPOWIEDZ