jakie używacie naczynia?

Dla wielbicieli akcesoriów i wszystkich elementów dekoracyjnych dla domu. Szukasz wazonu, zasłon, poduszek? Zapytaj, ktoś na pewno poleci Ci najlepsze sklepy z dodatkami.
Awatar użytkownika
agrafka
Posty: 82
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:35

jakie używacie naczynia?

Post autor: agrafka »

Ciocia mojej koleżanki jest zdania,że jak organizujesz jakąś uroczystość, to zrób to raz a porządnie. Wszystko powinno być na najwyższym poziomie, począwszy od dań a skończywszy na naczyniach i dekoracji stołu. Dlatego w tym celu poszukuje pięknej i gustownej zastawy obiadowo- kawowej najlepiej porcelanowej oraz szkła stołowego takiego lepszej jakości i w odpowiednim kształcie i fasonie. Chciałaby wszystko było jak najwyższej jakości bez względu na cenę. Tylko nie ma pojęcia gdzie takie rzeczy znajdzie, a chce wszystko kupić w jednym sklepie. Znacie taki sklep z wyższej półki i dobrej jakości naczyniami? Aha dobrze by była możliwości wszystkiego mycia w zmywarce
Awatar użytkownika
kalusia
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:29

Re: jakie używacie naczynia?

Post autor: kalusia »

Ja mam i z ikea i porcelane którą dostałam w prezencie. Jesli szukasz eleganckiej i nowoczesnej porcelany to zerknij sobie na sklepy internetowe z porcelaną, tam na pewno znajdziesz coś eleganckiego. Moja mama nie tak dawno kupowała też zestaw porcelany na rocznice ślubu cioci, i powiem Wam że mina cioci bezcenna :) jak zobaczyła prezent. Bardzo się ucieszyła. nie sądziłam że jednak porcelana nadal jest popularna jako prezent. Takze porcelana dalej na topie .
Awatar użytkownika
remcia
Posty: 23
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:18

Re: jakie używacie naczynia?

Post autor: remcia »

A jakie macie zdanie o użytkowaniu porcelany w kuchni ? ja zastanawiam się nad kompletem, bo byłam u znajomej i wdziałam u niej, i bardzo ładnie to wygląda. Przejrzałam sklepy i najbardziej spodobała mi się porcelana ręcznie zdobiona, ale nie koniecznie taka musi być, może być bez kolorowych wzorków, tradycyjna biała. No ale gdzie teraz kupić tej dobrej jakości, boje się ze jak coś zamówię, to będzie jakaś podróba a nie porcelana.
Awatar użytkownika
Karmen
Posty: 87
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:57

Re: jakie używacie naczynia?

Post autor: Karmen »

Właściwie to nawet codziennego obiadu nie lubię jeść w byle jakich naczyniach. Dlatego postanowiłam kupić porządne zestawy z tego internetowego sklepu https://urodastolu.pl/ . Jest w nim bogaty asortyment różnorodnej porcelany i ceramiki ręcznie zdobionej. Uważam, że każda pani domu powinna mieść w swoim wyposażeniu przynajmniej jeden porządny zestaw. Posiłki naprawdę lepiej smakują, gdy są pięknie podane.
Awatar użytkownika
Karmen
Posty: 87
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:57

Re: jakie używacie naczynia?

Post autor: Karmen »

:)
Ostatnio zmieniony 08 gru 2019, 15:18 przez Karmen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bronek
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 23:59

Re: jakie używacie naczynia?

Post autor: Bronek »

Gdzieś w internecie na pewno jest coś na ten temat. Tego typu rzeczy nigdy nie brakuje.
Już sam znak paragrafu wygląda jak narzędzie tortury.
Awatar użytkownika
Weneca
Posty: 56
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:59

Re: jakie używacie naczynia?

Post autor: Weneca »

Twoja ciocia ma całkowitą rację dlatego, aby nie potrzebnie latać w fartuchu od salonu do kuchni podczas przyjęcia, postanowiłam kupić bardzo przydatne naczynia. Wcześniej na to nie wpadłam, ale stwierdziłam, że bardzo mi się przydadzą takie podgrzewacze do potraw https://europ24.pl/podgrzewacze-do-potraw . Nie tylko są bardzo praktyczne, ale wyjątkowo elegancko się prezentują, Sami zobaczcie na stronie sklepu.
Miśka

Re: jakie używacie naczynia?

Post autor: Miśka »

Akurat jeśli chodzi również o zastawę stołową w wydaniu porcelanowym to tutaj jak najbardziej polecam zajrzeć do oferty przygotowanej przez https://hurtowniaporcelany.pl/lubiana-b ... dla-6-osob gdzie będziecie mogli również znaleźć tak świetne komplety, jak LUBIANA BOSS Black. Bardzo mi się podoba, no i również pod względem samych cen można złapać fajne promocje :)
Karrola

Re: jakie używacie naczynia?

Post autor: Karrola »

Oczywiście ze na różnego typu uroczystości rodzinne mam specjalny serwis i jest on rzecz jasna porcelanowy. Porcelana to klasyka sama w sobie, elegancja i styl ponadczasowa. Zawsze i wszędzie wygląda dobrze. Co do sklepu z porcelaną to polecam Porcelana24 - https://www.porcelana24.pl/ - chyba największy wybór porcelany od polskich cenionych producentów. Różne kształty, wzory, modele - jest w czym wybierać, każdy znajdzie coś dla siebie. No i co najważniejsze, bezpieczna przesyłka tzw. pancerna - wszystko co tam zamawiałam przychodzi w stanie idealnym.
ODPOWIEDZ