opony - przesyłka

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

opony - przesyłka

Post autor: unlilka »

cześć, kumpel poprosił mnie o zakupienie mu opon samochodowych na zimę i miał je osobiście odebrać, niestety jednak tego nie może zrobić i muszę mu je wysłać.Teraz mam problem bo nie wiem jak się je powinno odpowiednio zapakować do wysyłki. Jakieś rady?
poleen

Re: opony - przesyłka

Post autor: poleen »

unlilka pisze: ↑19 paź 2021, 21:36 cześć, kumpel poprosił mnie o zakupienie mu opon samochodowych na zimę i miał je osobiście odebrać, niestety jednak tego nie może zrobić i muszę mu je wysłać.Teraz mam problem bo nie wiem jak się je powinno odpowiednio zapakować do wysyłki. Jakieś rady?
Jeśli jest potrzebny kurier opony to tu https://www.oponykurierem.pl/jak-wysyla ... -kurierem/ masz dostępny serwis, który specjalizuje się w ich transporcie. Widzę że wybór kurierów jest spory i ceny spoko
stefekk

Re: opony - przesyłka

Post autor: stefekk »

Zawsze znajdzie się sposób na to, aby dostarczyć opony. Najważniejsze jest to, aby mieć miejsce, gdzie można kupić solidne opony zimowe do ciężarówek, czy do innych pojazdów . Takie, które zapewnią wam pełen komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Z tego co wiem dobre opony dostępne są na stronie allepony24.pl. Można byłoby to sobie sprawdzić.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: opony - przesyłka

Post autor: sevenpoints »

Jeśli macie problem z wyborem opon, to myślę, że najlepiej porozmawiać z kimś, kto ma w tym temacie doświadczenie. Z tego co wiem, autoopony.com to miejsce, które pomoże Ci wybrać opony, felgi i akcesoria do Twojego samochodu. Jeśli jesteś zainteresowany, to skontaktuj się z nimi, a na pewno nie pożałujesz.
dolores

Re: opony - przesyłka

Post autor: dolores »

Nie wiem, ale nie słyszałam problemów z firmą https://alleopony24.pl/19-opony-rolnicze - jak chodzi nawet o dostarczenie opon. Także może warto byłoby postawić na takie miejsce? Słyszałam, że u nich można znaleźć naprawdę świetne opony, solidne i w pełni bezpieczne.
ODPOWIEDZ