wysyłka opon

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

wysyłka opon

Post autor: sakrana »

Muszę zlecić odbiór opon kurierem. Pytanie tylko jakim i na co zwrócić uwagę? Ma ktoś z Was doświadczenie w temacie?
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

Re: wysyłka opon

Post autor: plenj »

Sporo osób zastanawia się jak wysłać opony kurierem , ale to tak naprawdę nic trudnego. Wystarczy tylko odpowiednio zapakować, a informacje odnośnie tego można znaleźć w sieci ;)
Awatar użytkownika
waxa
Posty: 140
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:03

Re: wysyłka opon

Post autor: waxa »

Jak już jesteśmy w temacie opon to ostatnio miałam nieprzyjemne zdarzenie własnie z jedną z opon. Na tyle poważnie jedną uszkodziłam, że konieczna była wizyta u wulkanizatora. Szukałam w sieci kogoś w okolicy i natrafiłam na https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-ta ... gory-24-h/ . Zadzwoniłam, podałam swoją lokalizację i panowie pojawili się na miejscu w niedługim czasie. Uporali się z usterką, dzięki czemu mogłam ruszać w dalszą drogę. Taka mobilna wulkanizacja to naprawdę rewelacyjne rozwiązanie dla kierowców.
Awatar użytkownika
melfi
Posty: 111
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:30

Re: wysyłka opon

Post autor: melfi »

Też miałem podobną sytuację z uszkodzoną oponą. Podczas ulewy ciężko omijać dziury, których na naszych drogach nie brakuje i kłopot gotowy. Ja szybko znalazłem https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-rzeszow/ i zadzwoniłem. Podobnie jak przedmówca szybko pozbyłem się kłopotu dzięki rzetelnej pracy fachowców w tym zakresie. Taka wulkanizacja dla kierowców w potrzebie to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Joania
Posty: 20
Rejestracja: 13 lip 2019, 12:36

Re: wysyłka opon

Post autor: Joania »

To dobra wiadomość. Dziękuję, że mi o tym opowiedziałeś. przyda mi się
Szukałem tego
Wielkie dzięki za informacje. Myślę, że mi się przydadzą.
ODPOWIEDZ