Muzyka na imprezy

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
aurelian
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2020, 22:21

Muzyka na imprezy

Post autor: aurelian »

Jaka muzyka według was jest najlepsza do puszczania na imprezach? Ja od zawsze lubiłem bawić się przy disco polo. Ostatnio trafiłem nawet na ciekawy portal disco-polo.info. Może go kojarzycie?
Awatar użytkownika
Petronela_65
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2020, 18:17

Re: Muzyka na imprezy

Post autor: Petronela_65 »

Bardzo lubię ich radio disco polo. Też uważam, że przy takiej muzyce zabawa jest najlepsza, bo każdy umie do tego tańczyć, teksty nie są skomplikowane, a czasami nawet bardzo zabawne. Dla mnie rewelacja:)
elkaa

Re: Muzyka na imprezy

Post autor: elkaa »

Ostatnio zauważyłam, że głośniki dostępne na stronie https://manta.com.pl/produkty/glosniki-bluetooth zyskują bardzo pozytywne recenzje. Oprócz ich skutecznej wydajności, wyróżniają się także różnymi praktycznymi funkcjami. Może to być fascynujące rozwiązanie do rozważenia.
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 260
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Re: Muzyka na imprezy

Post autor: lampka »

Bez względu na to, jaki rodzaj muzyki tworzysz - znajdź sprawdzoną tłocznię płyt cd. Jeżeli o mnie chodzi, to bez dwóch zdań mogę wam polecić X DISC. Współpracuję z nimi od dawna i nigdy mnie nie zawiedli.
ODPOWIEDZ