Spacer z dziećmi

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
elwira-76
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2021, 7:36

Spacer z dziećmi

Post autor: elwira-76 »

Chodzicie na spacery z dwójką dzieci? Zauważyłam, że rodzice zwykle zabierają ze sobą dwa wózki, a dla mnie to bardzo niewygodne rozwiązanie. Zamiast tego lepiej wybierać dostawki do wózków. Może i nie są zbyt popularne, ale naprawdę przydatne?
Aśka77

Re: Spacer z dziećmi

Post autor: Aśka77 »

Jak potrzebujesz wózka który będzie uniwersalny i da ci swobodę to wybierz opcję 3w1 ze sklepu Tulisie.pl Taki wózek ułatwi ci życie i sprawi że będzie ci łatwiej się przemieszczać i funkcjonować z malcem na co dzień. Na pewno warto odnotować że sklep część zysku przeznacza na wsparcie innych dzieci co jest godne pochwały.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: Spacer z dziećmi

Post autor: atenro »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://expatriateconsultancy.com/how-t ... nd-part-1/
ODPOWIEDZ