Stylizacja paznokci

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Małwa

Stylizacja paznokci

Post autor: Małwa »

Zastanawiam się, czy któraś z Was też ma może takiego hopla na punkcie stylizacji paznokci? Ja pracuję w innym zawodzie, ale praca z pazurkami sprawia mi tyle frajdy, że zastanawiam się nad zmianą pracy... co o tym myślicie? Skoro coś, co sprawia mi tyle radości w życiu, a stylizacja paznokci na pewno taka jest może być też sposobem na zarabianie, to chyba tylko się cieszyć, nie?
majoś

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: majoś »

ja kiedyś robiłam sobie samodzielnie hybrydę ale potem jakoś moje paznokcie nie chciały współpracować. łamały się bardziej i rozdwajały a lakier odchodził po 2-3 dniach. poszłam więc do specjalistki, która mi je odżywiła. a co do takich typowo domowych sposobów to poleciła mi poczytać porady na https://stylove-24.pl/ - fajne, proste domowe maski i wcierki aby skórki były w lepszym stanie i w ogóle aby pazurki z czasem stały się mocniejsze :)
ODPOWIEDZ