szybkie desery dla dzieci

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
segulka
Posty: 13
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:53

szybkie desery dla dzieci

Post autor: segulka »

Zdradźcie swoje pomysły na szybkie desery dla dzieci, u nas teraz na topie są lody. Syn bardzo lubi takie robione z kubusia. Wystarczy w foremkach zamrozić sok i poczekać kilka godzin.
Baśka

Re: szybkie desery dla dzieci

Post autor: Baśka »

Szybkie desery dla dzieci to moja specjalność, bo jednak od kilku lat mamy kawiarenkę do której staramy się przyciągnąć jak najwięcej dzieci i nie tylko. Chcąc jakoś bardziej zachęcić aby zaglądali do nas chcemy zakupić maszyna do lodów włoskich bo jednak lody uwielbia każdy z nas. Także raczej się taką maszynę zdecydujemy
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: szybkie desery dla dzieci

Post autor: Daria »

A czy kupujecie czasami gotowe dania dla dzieci w słoiczkach? Ja owszem, mój maluch bardzo lubi na przykład produkty marki Hipp Deserki mają tak dobre, że sama chętnie je czasami podjadam ;) Sa to głównie różnego rodzaju przeciery owocowe, na przykład z gruszek, jabłek czy moreli, a także jogurciki itp. Polecam :)
łobuzzka

Re: szybkie desery dla dzieci

Post autor: łobuzzka »

moje dziecko uwielbia makaron z dżemem :D to zresztą i jedno z moich ulubionych guilty pleasure :) najlepiej do niego pasują kokardki od lubelli, wszyscy lubimy ten makaron, w moim domu zawsze się znajdzie przynajmniej kilka opakowań makaronu. To super opcja na smaczny obiad
Awatar użytkownika
jana1967
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2022, 14:47

Re: szybkie desery dla dzieci

Post autor: jana1967 »

U mnie w domu, najszybszym deserem są lody: https://www.braciakoral.pl/ - zawsze mam jakieś pudełko tych lodów w zamrażalce, żeby móc je na szybko podać dzieciom. To trż ulubiony mój deser. No i można z nimi zrobić także przepyszne koktajle :) Lody truskawkowe z truskawkami zachwycają swoim smakiem. Pachną jak świeże truskawki w szczycie sezonu. Uwielbiam je!
Józek

Re: szybkie desery dla dzieci

Post autor: Józek »

Kiedy mowa o polskich deserach świątecznych, nie można zapomnieć o szarlotce. Ten klasyczny deser, zrobiony z kruchego ciasta i soczystych jabłek, jest doskonałym dodatkiem do świątecznego stołu. Szarlotka, podawana na ciepło z gałką lodów waniliowych, to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Więcej inspiracji i przepisów na świąteczne desery znajdziesz tutaj https://tuzywiec.pl/artykul/polskie-des ... ne/1205325 i tak naprawdę to są świetne porady.
ODPOWIEDZ