Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Zbiór porad i inspiracji dla pasjonatów majsterkowania. Wszystko, co niezbędne do tworzenia projektów DIY.
Awatar użytkownika
Dżaga
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:31

Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: Dżaga »

Serdecznie polecam firmę //cermar2.pl/ . W swojej ofercie posiada ona płytki ceramiczne, mozaiki, wyposażenie łazienek i wykonuje projekty łazienek. Sklep cechuje nowoczesny design.
Awatar użytkownika
Piernik
Posty: 19
Rejestracja: 09 sty 2019, 14:35

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: Piernik »

Uważam, ze za akcesoriami i armaturą warto rozejrzeć się na własną rękę w sieci. Jest ogromny wybór, a do tego można przebierać w cenach. My np. zdecydowaliśmy sie na zakup prysznica, oraz toalety ze spłuczką https://www.ceneo.pl/Przyciski_splukujace/p:Roca.htm w ten sposób i zaoszczędziliśmy parę ładnych stówek, za które kupiliśmy ręczniki i ozdoby :)
Awatar użytkownika
Rikikka
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:10

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: Rikikka »

Teraz coraz modniejsze są kafelki łazienkowe. Wiadomo, że są już inne niż kiedyś, ale jednak to powrót do starych czasów ;) Coraz więcej osób decyduje się na kontrastowe płytki czyli np połączenie czerni z bielą. Podoba się Wam takie połączenie?
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 261
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: lampka »

Moim zdaniem bardzo fajna opcja jeśli chodzi o płytki to zarówno mozaika jak i takie, które będą fajnie kontrastowały ze sobą. W sensie np na podłodze białe a na ścianach ciemne. To daje bardzo fajny efekt. Warto zerknąć tutaj - http://www.interio.lublin.pl/. Mają naprawdę niezły wybór, więc na pewno uda wam się wybrać coś dla siebie.
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 112
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:15

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: smerfetka »

Zanim zdecydujecie się remontować łazienkę czy też ją wykańczać, poczytajcie sobie porad http://www.wph.net.pl/plytki-do-lazienk ... znaczenie/ . Inaczej aranżuje się małą, a inaczej dużą łazienkę. A tam dowiecie właśnie wielu cennych wskazówek co do kształtu i faktur płytek. Jak ułożyć płytki? Gdzie znaleźć dobry salon z płytkami itd...
Awatar użytkownika
Majkel
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:59

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: Majkel »

Zdecydowałem się na podobne usługi. Jest jak najbardziej zadowolony.
Nie mogę narzekać. To znaczy, mógłbym,ale to by i tak nic nie dało,prawda?
Awatar użytkownika
lipka75
Posty: 8
Rejestracja: 13 maja 2019, 9:29
Kontakt:

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: lipka75 »

planuję zakup akcesorii z marki Loge... fajnie wyglądają cenowo, ale za dużo nie słyszałem o tej marce, jesteście w stanie mi podpowiedzieć coś ? Ktoś posiada ich produkty i podzieli się opinią?
Awatar użytkownika
Ragga 
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:15

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: Ragga  »

Poszperajcie w tej sprawie w Sieci. Na pewno się coś sprawdzonego znajdzie.
Futro jest cmentarzem. Kobieta nie powinna nosić na sobie cmentarza.
Awatar użytkownika
marta33
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:19

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: marta33 »

Jeśli ktoś szuka płytek czy wyposażenia łazienki to ja polecam https://cerdesign.pl/ chyba najniższe ceny w interenecie
Awatar użytkownika
serowa
Posty: 197
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:00

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: serowa »

A przeglądałaś już oferty dostępne w sieci? Myślę, że bez problemu znajdziesz tam akcesoria, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania. Ja od siebie na pewno mogę Ci polecić sklep https://bazylia.pl/ ze względu na ogromny wybór i rozsądne ceny. Bardzo fajna oferta, ja sama mam na oku kilka rzeczy z tego sklepu.
Awatar użytkownika
cyber-ralf
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 10:10

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: cyber-ralf »

Dla mnie jest to kompletnie zbędne. Ciekawe czy innym się to przyda.
Jeśli jesteś mądry, troszczysz się o innych. A jeśli się troszczysz, to kochasz.
Awatar użytkownika
BasiaNi
Posty: 55
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:40

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: BasiaNi »

Teraz w prawie każdym markecie budowlanym są akcesoria do łazienki. Jednak warto je dobrze dopasować do wnętrza pomieszczenia, o tym jak to zrobić opowiadają tutaj. Dla mnie najlepszym dodatkiem do łazienki są duże, dobrze oświetlone lustra, które optycznie powiększają wnętrze.
Antonek

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: Antonek »

Akcesoria, jak i brodzik, no i także baterie prysznicowe kupiłem w sklepie online na stronie www.lazienka360.pl. Zdecydowałem się na zestaw i zakupy w jednym sklepie internetowym, bo dzięki temu sporo oszczędziłem na kosztach wysyłki, no i nie musiałem szukać godzinami odpowiednich rzeczy w konkurencyjnych sklepach. Jestem bardzo zadowolony z zakupów, które zrobiłem. Zaczynamy właśnie remont w łazience i mam nadzieję, że pójdzie nam to bardzo szybko i gładko. :-)
Tami

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: Tami »

Jak ktoś wpadnie tutaj bo właśnie szuka tanich i naprawdę ładnych akcesoriów do łazienki to polecam gorąco akcesoria łazienkowe Dabstory. Przystępna cena - to raz. Świetnie wykonane, lepiej się prezentują niz te w Castoramie- to dwa. Po trzecie - system mocowania bez wiercenia dziur i śladów. I po czwarte - są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Nawet na czarnych nie widać zacieków. My mamy łazienke w bieli - ale postawiliśmy na czarne akcenty. Fajnie to wygląda. I póki co nic nie spada i się nie obluzowuje. Polecam.
Yeetti

Re: Gdzie kupić akcesoria do łazienki?

Post autor: Yeetti »

Jeśli stoisz przed zadaniem urządzenia łazienki dla osoby starszej lub niepełnosprawnej, koniecznie sprawdź ten artykuł: https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... osprawnych. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji i inspiracji. Istnieje wiele rodzajów kabin prysznicowych, które można dostosować do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Kabiny z niskim rantem, dodatkową przestrzenią oraz uchwytami zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Wybór najlepszego modelu zależy od indywidualnych potrzeb.
ODPOWIEDZ