Wanna wolnostojąca i odpowiednia bateria - zakup

Zbiór porad i inspiracji dla pasjonatów majsterkowania. Wszystko, co niezbędne do tworzenia projektów DIY.
Joneś

Wanna wolnostojąca i odpowiednia bateria - zakup

Post autor: Joneś »

Cześć :)
Wymarzyliśmy sobie w łazience wannę wolnostojącą do naszej łazienki i chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w tym zakresie oraz oczywiście gdzie ich szukać pod względem dobrych cen, dostępu do najlepszych producentów i pomocy obsługi bo kolejnym wyzwaniem będzie dobór odpowiedniej wersji baterii stojącej.
Aleś44

Re: Wanna wolnostojąca i odpowiednia bateria - zakup

Post autor: Aleś44 »

No to jeśli chodzi o wybór ładnych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie wanny wolnostojącej to koniecznie zajrzyj na https://www.lazienkaplus.pl/pl/wanny-wo ... ,16,323,c/ ponieważ świetnych propozycji u nich zdecydowanie nie brakuje. My na przykład wybraliśmy wersję Oltens Gocta która prezentuje się świetnie, a do tego też z dopasowaniem odpowiednich baterii nie będzie problemów :)
Kazoń

Re: Wanna wolnostojąca i odpowiednia bateria - zakup

Post autor: Kazoń »

Ja też pozytywnie mogę dołączyć się do sklepu odnośnie LazienkaPlus w którym będziecie mogli liczyć zarówno na niezłe ceny, ale i sprawne realizacje. Ja na przykład wybrałam zestaw Oltens Hamnes, do tego kabinę prysznicową Zestaw Oltens Byske kwadratowa. Mam nadzieję, że znajdziecie optymalne opcje do swojej łazienki i efekt pozytywnie zaskoczy!
Joneś

Re: Wanna wolnostojąca i odpowiednia bateria - zakup

Post autor: Joneś »

Kazoń pisze: ↑22 lip 2021, 22:50 Ja też pozytywnie mogę dołączyć się do sklepu odnośnie LazienkaPlus w którym będziecie mogli liczyć zarówno na niezłe ceny, ale i sprawne realizacje. Ja na przykład wybrałam zestaw Oltens Hamnes, do tego kabinę prysznicową Zestaw Oltens Byske kwadratowa. Mam nadzieję, że znajdziecie optymalne opcje do swojej łazienki i efekt pozytywnie zaskoczy!
Na pewno sprawdzę, chętnie zobaczę co tam mają może akurat uda się w końcu doprowadzimy te poszukiwania do końca
Ilaśka

Re: Wanna wolnostojąca i odpowiednia bateria - zakup

Post autor: Ilaśka »

Szukając dobrego wyposażenia łazienkowego z możliwością zrobienia wygodny zakupów w tym zakresie to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia zestawień w sklepie online LazienkaPlus to jeden z najlepszych marketów tego typu online. Z dobrymi producentami i konkurencyjnymi cenami, a poza tym po prostu lubię zakupy online ;)
kraśka

Re: Wanna wolnostojąca i odpowiednia bateria - zakup

Post autor: kraśka »

Bardzo mi się podobają takie wanny ze sklepu Świat Łazienek XXI w. - znacie może? Jak nie to zobaczcie ofertę. Wolnostojących wanien z konglomeratu mają naprawdę wiele do wyboru, coś na pewno u nich Cię zachwyci. Ja akurat wolę postawić na wysoka jakość i topowego producenta. A tylko takich mają.
ODPOWIEDZ