Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Gdzie kupić najlepszej jakości, solidne meble? Jak znaleźć najlepszego stolarza? Jak zaprojektować pomieszczenie, żeby meble idealnie pasowały do wnętrza?
Awatar użytkownika
Domowa_kura
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:47

Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Domowa_kura »

Hej, kończymy już budowę domu, dlatego szukam dobrego wykonawcy mebli do kuchni, do łazienki i szaf wnękowych. Słyszałam o aromeble.pl i szukam opinii o firmie, bo ceny mają dobre, ale czy za tym idzie jakość i bezproblemowe wykonanie zamówienia? Ciężko teraz znaleźć dobrego wykonawcę...

Obrazek
Awatar użytkownika
Stefka
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:04

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Stefka »

Piękny domek :) I dobrze, że już teraz rozglądasz się za meblami. AROMEBLE znam bardzo dobrze, bo mają bardzo dobre ceny i robią meble wysokiej jakości. Popatrz jeszcze na opinie innych osób, ale ja serdecznie polecam.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2019, 11:23 przez Stefka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tereska
Posty: 33
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:41

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Tereska »

AROMEBLE - serdecznie polecam. To ludzie z prawdziwą pasją i doświadczeniem. Ich meble nie są masówką - każdorazowo dostosowują projekt mebli do potrzeb klienta i jego możliwości budżetowych. Odkąd zamówiłam u nich meble do mojej kuchni. moja opinia pozostaje niezmienna - ogromne, pozytywne zaskoczenie. Polecam więc wszystkim.
Awatar użytkownika
Elza
Posty: 32
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:39

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Elza »

Mamy u siebie meble wykonane przez AROMEBLE. Bardzo wysokiej jakości w porównaniu ze spotkanymi u znajomych. Super, że projekt jest indywidualnie konsultowany i dopasowany. Polecam, te wszystkie opinie nie są wyssane z palca.
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: malena »

Osobiście nie zamawiałam mebli w AROMEBLE, ale zrobili to moi bliscy. Meble doskonale dopasowane do ich kuchni, blaty wysokiej jakości, wykończenie na medal. Moja opinia może być tylko jedna – jest ok. Oni też polecają.
Awatar użytkownika
SrediKolin
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: SrediKolin »

Dzięki za wszelkie porady w tym zakresie. Na pewno mi się one przydadzą!
Bo miłość jak cygańskie dziecię:
Awatar użytkownika
Fenomen
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:11

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Fenomen »

W Sieci warto poszperać informacji w tej sprawie. Myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
iwonkaka
Posty: 46
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:53

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: iwonkaka »

No przecież właśnie szuka w sieci :) Okazuje się, że sporo osób korzystało z ich usług i może wyrazić swoje opinie. Ja jestem jedną z takich osób. Bardzo solidne meble, do tego w rozsądnej cenie. Wcześniej zastanawiałam się skąd te wszystkie pozytywne opinie o AROMEBLE, ale już wiem. To po prostu dobra firma ze świetnymi produktami.
Awatar użytkownika
Sunny
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2019, 20:15

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Sunny »

AROMEBLE są fenomenalni. Ma meble, których zazdroszczą mi wszyscy. Zamówiłam u nich kuchnię, a potem już poszło - sporo mebli do domu mi zrobili. I polecam ich usługi - dobre opinie są w pełni zasłużone. Solidnie, szybko i w dobrej cenie. Czego chcieć więcej.
Awatar użytkownika
mala273
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:50

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: mala273 »

Co za zbieg okoliczności. Też mamy u siebie właśnie meble z AROMEBLE. Solidna robota, ciekawe wzornictwo, trwałe materiały. Gorąco polecam, sama dużo ciekawych opinii w necie już widziałam, więc od siebie dodam tylko - nie są przekłamane.
Awatar użytkownika
monia54
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 8:15

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: monia54 »

Aromeble wykonali u mnie w domu całą kuchnię. Szybko, sprawnie i przede wszystkim z głową. Kuchnia bardzo wygodna i funkcjonalna. Nie dziwię się, że mają takie opinie w internecie.
Awatar użytkownika
sabina15
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 9:29

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: sabina15 »

W Aromeble.com.pl znajdziesz wszystko czego szukasz. Robią naprawdę dobrej jakości meble, na pewno będziesz zadowolona. Sama zanim się zdecydowała to szukałam innych opinii w internecie, znalazłam same pozytywy.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 9:19 przez sabina15, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
paulina35
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 10:22

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: paulina35 »

Czytałam sporo pozytywnych opinii o Aromeble.com.pl zanim sama zdecydowałam się na ich usługi. Jestem zadowolona, meble są dobrej jakości a współpraca z firmą wzorcowa. Polecam z czystym sumieniem.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 9:19 przez paulina35, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
siqu99
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:10

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: siqu99 »

A ja nie mam tutaj zdania. Osobiście mnie nie obchodzi to jakoś specjalnie.
Pocałowała mnie mocniej, dysząc ciężko; ukąsiła mnie w dolną wargę. Do diabła, to było niesamowite
Awatar użytkownika
kaja43
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 7:31

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: kaja43 »

Możesz śmiało zaufać dobrym opiniom o aromeble.com.pl. Nie zawiedziesz się, cena to nie ich jedyny atut. Meble są trwałe i bardzo estetyczne. Dzięki ciekawym rozwiązaniom i przemyślanemu projektowaniu zagospodarujesz całą wolną przestrzeń. Polecam, dobra firma.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 9:17 przez kaja43, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ragga 
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:15

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Ragga  »

Dzięki za interesujące porady w tym zakresie. Na pewno mi się one przydadzą.
Futro jest cmentarzem. Kobieta nie powinna nosić na sobie cmentarza.
Awatar użytkownika
Maggie811
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 18:59

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Maggie811 »

Ja się całkowicie zgadzam z moim przedmówcą. Nic dodać i nic ująć.
Człowiek jest najgorszym źródłem prawdy o sobie.
Awatar użytkownika
kalina43
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:19

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: kalina43 »

Faktycznie sporo opinii na temat aromeble.com.pl można znaleźć w sieci. Dorzucę swoją, żeby nie było. Jestem zadowolona, firma się sprawdziła, warto polecić. Co niniejszym czynię :)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 9:16 przez kalina43, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
edytka56
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:10

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: edytka56 »

Bardzo ładny domek ci się udało zrobić :) Co do Aromeble.com.pl to śmiało umawiaj się z nimi na spotkanie, na pewno nie pożałujesz. Dobrzy fachowcy, terminowi i trzeźwi. Ja wiem, że to indywidualna sprawa każdego, ale wiecznie wczorajszy podwykonawca to poważny problem w mojej opinii.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 9:15 przez edytka56, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
iwona34
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 8:50

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: iwona34 »

Hej, też zamawiałam meble w aromeble.com.pl. Bardzo sprawnie to poszło, z mebli jestem zadowolona, z usługi również. Jeśli planujesz podobne zamówienie to uwierz w opinie w internecie, są prawdziwe.
Awatar użytkownika
janina45
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:21

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: janina45 »

aromeble.com.pl to sprawdzony już przeze mnie dostawca mebli. Mam o nich dobrą opinię, ciężko po prawdzie mieć inną, skoro meble świetnie się sprawują, a samo zamówienie zrealizowano w ekspresowym tempie. Polecam, warto.
Awatar użytkownika
wentexpert56
Posty: 24
Rejestracja: 26 kwie 2019, 21:16

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: wentexpert56 »

Meble na zamówienie to najczęściej meble na wymiar, tutaj liczy się możliwość dopasowania do indywidualnego projektu. Firma Wiór Płyt z Wyszkowa specjalizuje się właśnie w takich projektach, wyróżniają je fronty dopasowane do konkretnej długości oraz skosy które również wykonywane są na wymiar. Duże doświadczenie od ponad 25 lat oraz dbałość o szczegóły to najważniejsze wyróżniki tej firmy.

ngk bkr5ek v-line 23
Awatar użytkownika
ania32
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:09

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: ania32 »

Faktycznie ceny w aromeble.com.pl są rewelacyjne. Spieszę poinformować, że idzie za nimi zarówno dobra jakość jak i bezproblemowość realizacji zamówienia. Zresztą jest tu sporo pozytywnych opinii, myślę, że możesz zaryzykować.
Awatar użytkownika
justyna54
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 9:58

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: justyna54 »

Bardzo mi się podobała moja własna współpraca z aromeble.com.pl. Nie tylko ceny i opinie mają świetne. Meble spisują się już drugi rok bez najmniejszych problemów, wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo tak będzie.
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 112
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:15

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: smerfetka »

Niestety tej firmy nie kojarzę... Jednak ostatnio dowiedziałam się o firmie klmmeble.pl, która też tworzy meble na wymiar w dobrej cenie. Zastanawiam się czy nie zamówić u nich szafy poznań , która znajdowałaby się we wnęce w salonie. Myślę, że taka szafa fajnie wyglądałaby. A ponoć tworzą ciekawe projekty mebli.
Awatar użytkownika
Joanna23
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 19:16

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Joanna23 »

Gdy kupiliśmy mieszkanie, szukaliśmy mebli do wszystkich pomieszczeń. Zależało nam na wysokiej jakości mebli, dlatego szukaliśmy opinii w internecie. Trafiliśmy na aromeble.org.pl. Polecam, cechuje ich pasja i oryginalność.
Awatar użytkownika
Daria111
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:48

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Daria111 »

Chciałam zmienić meble w kuchni i szukałam nowoczesnych, ale zarazem funkcjonalnych mebli. Zdecydowałam się na meble firmy aromeble.org.pl, bo słyszałam wiele pozytywnych opinii na ich temat. Rzeczywiście, opinie nie kłamią, bo nie zawiodłam się. Meble są ładne i niedrogie.
Awatar użytkownika
Agnieszka696
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 19:35

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Agnieszka696 »

Szukałam oryginalnych i niedrogich mebli do pokoju i przedpokoju. Czytając opinie w internecie, trafiłam na aromeble.pl, więc skorzystałam z ich oferty, bo zależało mi na czasie. Polecam firmę, bo meble są wykonane solidnie, cena nie była zbyt wygórowana, a szafki są pojemne.
Awatar użytkownika
Weronika022
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:57

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Weronika022 »

Jakiś czas temu sama potrzebowałam szaf wnękowych i szukałam opinii o firmach meblarskich. Tak znalazłam aromeble.pl i cieszę się, że skorzystałam z ich oferty. Meble są solidnie wykonane i pojemne. Polecam wszystkim tego wykonawcę.
Awatar użytkownika
sylwia82
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:01

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: sylwia82 »

Pasja i doświadczenie to cechy wyróżniające aromeble.org.pl. Kierowałam się dobrymi opiniami i polecam. Meble są ładne i niedrogie.
Awatar użytkownika
ada890
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2019, 18:54

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: ada890 »

Aromeble.pl mają dobre opinie, bo do swojej pracy podchodzą z pasją. Widać, że znają się na rzeczy i wiedzą, w jaki sposób obecnie projektuje się meble. Wiem, bo sama zamawiałam u nich szafy wnękowe i jestem bardzo zadowolona z ich wykonania. Polecam tego wykonawcę.
Awatar użytkownika
stasia581
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 18:54

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: stasia581 »

Jeśli potrzebujecie szaf wnękowych, to tylko od aromeble.pl. Sama im zaufałam i mam pozytywną opinię na temat ich mebli. Wykonali je bardzo szybko i niedrogo, a przede wszystkim w końcu mogę wszystkie rzeczy pomieścić w szafach.
Awatar użytkownika
beatka652
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:58

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: beatka652 »

Firma aromeble.pl ma nie tylko dobre ceny mebli, ale także opinie na swój temat. Wcale się nie dziwię, bo ich meble są wytrzymałe i zrobione w taki sposób, że wszystkie rzeczy się pomieszczą do środka. Jeśli urządzać mieszkanie, to tylko z nimi.
Awatar użytkownika
lara899
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 18:57

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: lara899 »

Gdy meblowałam kuchnię, zdecydowałam się na usługi aromeble.pl, bo mają bardzo dobre opinie w internecie. Moje meble są naprawdę piękne, a kuchnia w końcu zachwyca mnie i wszystkich znajomych. Polecam ich usługi.
Awatar użytkownika
sandra555
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 17:28

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: sandra555 »

Jeśli ktoś chce robić meble na zamówienie, to zdecydowanie polecam aromeble.pl. Fachowcy z tej firmy wiedzą, jak robić meble czy szafy wnękowe i znajdą idealne rozwiązanie dla każdego klienta. Przeglądając fora widziałam same dobre opinie i wcale mnie to nie dziwi.
Awatar użytkownika
basia034
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:21

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: basia034 »

Znam firmę aromeble.pl i mam bardzo dobrą opinię o nich. Sama zamawiałam u nich meble do kuchni i jestem bardzo zadowolona. W końcu mogę wszystkie garnki i patelnie pomieścić w szafie, a nie na blatach, jak wcześniej.
Awatar użytkownika
elwira300
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:35

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: elwira300 »

Mogę wyrazić swoją opinię na temat aromeble.pl, bo sama zamawiałam u nich szafy wnękowe. Jest bardzo zadowolona z ich usług. Szafy przyszły szybko, idealnie pasują do wnętrza, a w dodatku są naprawdę wykonane z dbałością o szczegóły. Polecam firmę.
Awatar użytkownika
tamara442
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 17:24

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: tamara442 »

Zamawiałam od aromeble.pl szafy wnękowe do kuchni i szczerze polecam tę firmę. Do zadania podchodzą profesjonalnie i dokładnie wszystko wykonują. W mojej opinii jest to jedna z najlepszych firm z meblami.
Awatar użytkownika
dana909
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:34

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: dana909 »

Jeśli chodzi o wykonawcę mebli, to dobre opinie ma firma aromeble.pl. Robią ładne i stylowe meble i szafy wnękowe, które będą pasować do każdego domu. Myślę, że można ich polecić każdemu.
Awatar użytkownika
julia222
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 18:36

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: julia222 »

Pracownicy aromeble.pl zrobili mi meble niemal do całego domu. Wiem, że można im zaufać, bo szafy robią dosyć szybko i solidnie, ja nie musiałam nic odsyłać i poprawiać. Na firmę trafiłam przez przypadek, gdy szukałam opinii w internecie na temat firm w tej branży.
Awatar użytkownika
adela914
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 18:30

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: adela914 »

Gd robiłam remont domu, moja znajoma poleciła mi aromeble.pl, bo sama kupowała u nich szafki i miała o nich bardzo dobrą opinię. Postanowiłam o nich poczytać i złożyłam zamówienie. Jestem bardzo zadowolona z efektu, bo moja kuchnia wygląda niesamowicie.
Awatar użytkownika
jagoda807
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:46

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: jagoda807 »

W mojej opinii najlepsze meble robią w aromeble.pl. Mają wieloletnie doświadczenie i zrobią wszystko, co im się zleci, zwłaszcza meble na wymiar czy szafy wnękowe. Ja u nich zamawiałam meble do kuchni i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
bernadeta807
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:34

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: bernadeta807 »

Uważam, że zamówienie mebli na wymiar, to bardzo dobra decyzja, bo wszystko w kuchni jest dopasowane i nie ma niepotrzebnych luk. Warto nieco dopłacić, bo to daje komfort, a inwestycja jest na kilkanaście lat. To jest tylko moja opinia, ale ja tak zrobiłam, mi meble wykonali aromeble.pl i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
strojek
Posty: 55
Rejestracja: 28 maja 2019, 1:24

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: strojek »

Szczególnie jak kuchnie są niewymiarowe, a chce się wykorzystać każdą przestrzeń to można pomyśleć o meblach na zamówienie. Też szafy w Pruszkowie da się kupić i będzie to praktyczny mebel do kuchni, bo uda się w takiej szafie pomieścić wszystkie akcesoria i przyprawy.
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: malena »

Na zamówienie meble to tylko do kuchni. Do innych pomieszczeń można spośród gotowych mebli coś wybrać. Do wyboru jest mnóstwo mebli - regały https://promykmeble.pl/c/meble-twarde/regaly/ , szafki rtv, stoły, meblościanki... Spokojnie można zaaranżować każde wnętrze.
Awatar użytkownika
Xenia
Posty: 11
Rejestracja: 02 gru 2019, 18:28

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: Xenia »

Zanim sięgniecie po meble na zamówienie warto popatrzeć w sklepach meblowych na gotowe rozwiązania. Teraz można znaleźć meble dedykowane do różnych pomieszczeń - nawet takich, do których zazwyczaj meble robi się na zamówienie. Mam tu na myśli np. takie https://aurameble.pl/18-przedpokoj meble do przedpokoju czy łazienki. Wychodzi taniej, a jakość taka sama.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Aromeble.pl opinie o meblach na zamówienie

Post autor: mczay »

Moim zdanie strona ML meble oferuje świetne meble.
ODPOWIEDZ