Fcts.pl opinie

Gdzie kupić najlepszej jakości, solidne meble? Jak znaleźć najlepszego stolarza? Jak zaprojektować pomieszczenie, żeby meble idealnie pasowały do wnętrza?
Awatar użytkownika
Ciechoslawa
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwie 2019, 20:39

Fcts.pl opinie

Post autor: Ciechoslawa »

Witam! Planujemy generalny remont mieszkania i szukamy firmy, która wykona dla nas nowoczesne meble kuchenne. Słyszeliście może coś na temat fcts.pl? Jakie są Wasze opinie na temat tej firmy? Warto z nimi współpracować?
Awatar użytkownika
dana
Posty: 32
Rejestracja: 07 maja 2019, 6:01

Re: Fcts.pl opinie

Post autor: dana »

Według mnie warto. FCTS wykonała dla mnie piękne meble łazienkowe na zamówienie. Teraz moja łazienka wygląda naprawdę elegancko i stylowo. Polecam!

szpital chrzanów kardiologia
Awatar użytkownika
Darwit1971
Posty: 48
Rejestracja: 04 mar 2019, 18:07

Re: Fcts.pl opinie

Post autor: Darwit1971 »

Słyszałem na ich temat same pozytywne opinie – według mnie są zasłużone. Korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony – mam teraz eleganckie meble kuchenne i wymarzoną garderobę na wymiar.
Awatar użytkownika
otton
Posty: 25
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:07

Re: Fcts.pl opinie

Post autor: otton »

Świetna firma! Wykonują meble najwyższej jakości i to w atrakcyjnych cenach. Cieszę się, że trafiłem na nich jakiś czas temu. Zlecenia realizują bardzo szybko, a jednocześnie dopracowują każdy szczegół.
Awatar użytkownika
smykone
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2019, 23:18

Re: Fcts.pl opinie

Post autor: smykone »

Gdzieś w necie na pewno już coś jest na ten temat. Wydaje mi się, że jest to nieprzydatny temat.
Życie jest jak robaczywe jabłko - nigdy nie wiadomo czy następny kęs nie przyniesie niemiłej niespodzianki.
ODPOWIEDZ