Tablice do biura

Gdzie kupić najlepszej jakości, solidne meble? Jak znaleźć najlepszego stolarza? Jak zaprojektować pomieszczenie, żeby meble idealnie pasowały do wnętrza?
Awatar użytkownika
Ritos
Posty: 84
Rejestracja: 19 gru 2018, 15:59

Tablice do biura

Post autor: Ritos »

Jestem w trakcie remontu w biurze, i potrzebuję tablic do pisania takich które mogę potem wstawić na salę konferencyjną . Nie bardzo wiem co wybrać bo mam wyznaczoną na to specjalną przestrzeń. Jak myślicie gdzie najlepiej kupić takie tablice , macie takie miejsce? Wypatrzyłem coś takiego www.tableo.eu dużym plusem jak dla mnie jest to że można zamówić je pod własny projekt. Zamawialiście od nich już ?
Awatar użytkownika
ringa
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:26

Re: Tablice do biura

Post autor: ringa »

Nie pomogę Tobie pod tym kątem. Nie mam pojęcia w tym temacie.
A kim masz być, jeśli nie sobą?
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Tablice do biura

Post autor: Daria »

Myślę, że skoro chcesz czasami przenosić zakupione tablice z biura na salę konferencyjną, to najlepiej chyba będzie wybrać tablice mobilne, które są dużo łatwiejsze w transporcie. Na stronie https://tablice-magnetyczne.com/tablice-mobilne.html znajdziesz całkiem duży wybór takich właśnie tablic i to w całkiem niewygórowanych cenach, polecam :)
Awatar użytkownika
bibik
Posty: 86
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:58

Re: Tablice do biura

Post autor: bibik »

nasze biuro jest wyposazone w calosci w meble z https://galter.pl/ wszystko bardzo fajnie sie sprawda, sporo rozwiazan ulatwiajacych prace, do tego swietnie sie wszystko prezentuje
Awatar użytkownika
xawery91146
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2019, 16:08

Re: Tablice do biura

Post autor: xawery91146 »

Mam nadzieję, że rozwiniecie ten temat. Forumowicze na pewno będą z tego korzystać.
,,Ktoś umrze, żeby żyć mógł ktoś
Awatar użytkownika
jack77
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 16:37

Re: Tablice do biura

Post autor: jack77 »

Ja tam z takich rzeczy nie korzystam. Jednak nie wiem jak widzą to inni forumowicze.
Sława jak magnes: z jednej strony odpycha przyjaciół, z drugiej przyciąga wrogów.
ODPOWIEDZ