Adwokat Kościelny w Warszawie

Pomagamy znaleźć najskuteczniejszego adwokata, polecamy kancelarie, udzielamy rad z dziedziny prawa.
Awatar użytkownika
Darwit1971
Posty: 48
Rejestracja: 04 mar 2019, 18:07

Adwokat Kościelny w Warszawie

Post autor: Darwit1971 »

Cześć. Poszukuję dobrego adwokata kościelnego w Warszawie. Zależy mi na tym, żeby uzyskać stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego – jak najszybciej. Znacie kogoś polecanego?
Awatar użytkownika
Michał-95
Posty: 27
Rejestracja: 24 sie 2019, 19:21

Re: Adwokat Kościelny w Warszawie

Post autor: Michał-95 »

Z tego co wiem, to w Poradni Salomon znajdziesz doświadczonych adwokatów. Najlepiej skontaktuj się z nimi!
Awatar użytkownika
otton
Posty: 25
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:07

Re: Adwokat Kościelny w Warszawie

Post autor: otton »

Również polecam adwokatów kościelnych z poradni Salomon. To doświadczeni i zaufani ludzie, którzy mają ogromną wiedzę na temat tego co robią. 
Awatar użytkownika
MartynaPal
Posty: 27
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:46

Re: Adwokat Kościelny w Warszawie

Post autor: MartynaPal »

Bardzo polecam akurat nie adwokata kościelnego, ale adwokata akurat z prawa rodzinnego. Bardzo polecam panią Magdalenę Grześkowiak. Bardzo rzetelny adwokat nie mający ani jednej przegranej sprawy.
Tęlimena

Re: Adwokat Kościelny w Warszawie

Post autor: Tęlimena »

MartynaPal pisze: ↑20 lut 2020, 20:00 Bardzo polecam akurat nie adwokata kościelnego, ale adwokata akurat z prawa rodzinnego. Bardzo polecam panią Magdalenę Grześkowiak. Bardzo rzetelny adwokat nie mający ani jednej przegranej sprawy.
.

ja jeszcze mogę dodać, ze nie znam bardziej empatycznego adwokata jak wspomnianą pania mecenas. Ma ogromny szacunek do drugiej osoby. Pomaga w przygotowaniu wszystkich dokumentów
ODPOWIEDZ