Kancelaria odszkodowawcza

Pomagamy znaleźć najskuteczniejszego adwokata, polecamy kancelarie, udzielamy rad z dziedziny prawa.
Awatar użytkownika
Leopold
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2021, 8:06

Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: Leopold »

Witam serdecznie. Czy ktoś z was korzystał kiedykolwiek z usług kancelarii odszkodowawczej? Dowiedziałem się, że tego typu specjaliści zajmują się różnego rodzaju sprawami nawet tak skomplikowanymi jak odszkodowanie za szkodę ze skutkiem śmiertelnym. Myślę, że dobrze jest mieć wsparcie kogoś doświadczonego w tej branży, zgadzacie się?
Sandraż22

Re: Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: Sandraż22 »

Ja korzystałam tylko w innym przypadku, chodziło o odzyskiwanie pieniędzy z polisolokaty Allianz. Sprawa była dość skomplikowana bo ubezpieczyciel zajął mi aż 35% moich środków, które wpłaciła na polisolokate. Na szczęście kancelaria polisolokaty.info pomogła mi wszystko ogarnąć poprowadziła sprawę i sąd nakazał zwrot całej zajętej kwoty.
Kaśka

Re: Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: Kaśka »

Wiele osób decyduje się na wyjazd do pracy poza granice naszego kraju. Już taki krok jest źródłem stresu. Poza tym nowe miejsce, język i praca podwyższają te stresogenne czynniki. Jeśli pracownik jest narażony na nadmierny i długotrwały stres w miejscu pracy, może to prowadzić do poważnych kłopotów zdrowotnych. Wtedy też pracownik ma prawo do starania się o zadośćuczynienie. O tym poczytacie na stronie https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... e-ubiegac/
biś

Re: Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: biś »

No dobra jak już mowa o odszkodowaniach to czy mieliście może taki przypadek jak bezumowne korzystanie ? Bo dowiedziałam się, że takie coś w umowach istnieje dlatego też zastanawiam się w jaki sposób można tego się dowiedzieć no i wywalczyć z korzyścią dla nas? Także mam nadzieję, że uda mi się coś konkretnego na ten temat znaleźć w internecie.
amazing

Re: Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: amazing »

Jeśli chodzi o kancelarie frankowe to na uwagę zasługuję ta CNO https://ostaszewskikredytyfrankowe.pl/ znajdująca się w Poznaniu. Jak macie wśród znajomych frankowiczów, dajcie im koniecznie namiar. O ile wiem, to są skuteczni i posiadają bardzo dużą wiedzę w tym temacie, w samych tylko kredytach frankowych działają od 2018 roku.
Krzyś

Re: Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: Krzyś »

Wszystkim osobom, które uważają, że kwota odszkodowanie z oc , którą otrzymały jest zbyt niska polecam firmę, z której usług sam jakiś czas temu skorzystałem. Dzięki ich wiedzy oraz doświadczeniu, w bardzo krótkim czasie uzyskałem sporą dopłatę do odszkodowania z OC.
Nełyr

Re: Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: Nełyr »

Odszkodowania komunikacyjne powinny być wyższe, wyższą kwotę można uzyskać po prostu współpracując po prostu z doświadczoną firmą. Polecam kontakt do https://www.doplatydooc.com.pl/kontakt bez problemu pomogą uzyskać pomoc, która moim zdaniem w wielu przypadkach jest po prostu konieczna
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: Kasiak77 »

Witam.
A Ja z kolei mam pytanie odnośnie pomocy przy dochodzeniu odszkodowania W UK. Mój tata miał wypadek w pracy za granicą. Niestety nie wiem on jak się zabrać za sprawę o odszkodowanie. Pytałam po znajomych i dali mi namiary na tę firmę: https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... racy-w-uk/ Jak o tym sądzicie? Może ktoś z was już korzystał z ich usług albo jakieś innej firmy?
Chętnie poznam wasze porady i opinie na ten temat.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
waxa
Posty: 140
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:03

Re: Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: waxa »

Pomoc kancelarii jest niezbędna, szczególnie podczas wypadku komunikacyjnego - ubezpieczyciele zaniżają wypłacone odszkodowania i by odzyskać pełną kwotę musimy mieć wsparcie w tym zakresie. U mnie za potrącenie rowerzysty odszkodowanie ubezpieczyciel wypłacił marne, ale dzięki kancelarii AP Odszkodowania udało się uzyskać kilka tysięcy złotych więcej, co pozwoliło mi na rozpoczęcie rehabilitacji i po trzech miesiącach wróciłam do sprawności. Dobrze, że są takie firmy, które pomagają poszkodowanym.
alkaa

Re: Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: alkaa »

A czy kojarzycie firmę https://prawopamieci.pl/odszkodowania-za-represje/ ? Czy wiecie, że z ich pomocą możecie uzyskać odszkodowania wojenne? Jeżeli jesteście poszkodowanie przez wojnę, która nas spotkała, możecie do nich się zgłosić i otrzymać z ich pomocą zadośćuczynienie. Warto poznać w tym zakresie szczegóły.
Mallwina

Re: Kancelaria odszkodowawcza

Post autor: Mallwina »

Dobrych kancelarii jest sporo, ale my ostatnio szukalismy specjalisty od prawa samorządowego i to już nie było takie łatwe. W końcu trafiliśmy na pania Magdalenę Adamczewska, która prowadzi praktykę w Ełku (na szczęście przyjmuje klientów z całej Polski). Wszystkim sie zajęła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Od lat pomaga różnego typu jednostką samorządu lokalnego. Ma ogromna wiedze i doświadczenie.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
ODPOWIEDZ