Pomoc prawna

Pomagamy znaleźć najskuteczniejszego adwokata, polecamy kancelarie, udzielamy rad z dziedziny prawa.
Awatar użytkownika
Klaudyna1972
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2020, 12:26

Pomoc prawna

Post autor: Klaudyna1972 »

Cześć. Korzystał ktoś z was z pomocy prawnej? Podjęłam właśnie decyzję o separacji, więc szukam kogoś, kto dobrze zna się na takich dziedzinach jak prawo rodzinne. Przyda mi się konsultacja w tej kwestii. Na co na moim miejscu zwracalibyście uwagę przy wyborze kancelarii? Możecie podzielić się radami.
Błażej

Re: Pomoc prawna

Post autor: Błażej »

Cześć, przede wszystkim o kancelarię pytaj się znajomych. Oni najlepiej wskażą ci kogoś dobrego. Od siebie mogę polecić ci Bugaj - adwokat prawo rodzinne. Kilka razy korzystałem z ich usług, nie tylko w sprawach rodzinny, ale także od strony zawodowej. Zawsze zajmowali się moimi sprawami perfekcyjnie. Cenowo są bardzo konkurencyjni.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Pomoc prawna

Post autor: messa »

Pomoc prawna przyda się zdecydowanie osobom, które zaciągnęły kredyt we frankach. Warto, a nawet trzeba z takiej pomocy korzystać, sama nie wiedziałabym nawet od czego zacząć. A dzięki https://cleverstep.pl/ mam wsparcie i pomoc na każdym kroku. Widać, że znają się na tym doskonale, dlatego jestem dobrej myśli.
Awatar użytkownika
madzik
Posty: 12
Rejestracja: 15 sie 2020, 20:51

Re: Pomoc prawna

Post autor: madzik »

Taka profesjonalna pomoc prawna przyda się w niejednej sprawie. Moja dotyczyła wyegzekwowania alimentów na dzieci. Bardzo mi wtedy pomogła adwokat Barbara Węgłowska z kancelarii Węgłowski ze Szczecina. Od pierwszego spotkania miałam takie poczucie, że trafiłam na bardzo dobrą panią adwokat.
KaśkaBaśka

Re: Pomoc prawna

Post autor: KaśkaBaśka »

Od prawa rodzinnego zdecydowanie polecam tę kancelarię z Wrocławia - https://www.kancelariasobota.pl/sprawy-rodzinne/ - bardzo fachowi i rzetelni. Pomagali mi przy jednej sprawie, dość skomplikowanej. Na szczęście, wszystko zakończyło się dla mnie dobrze i wiem, że w ogromnej mierze to ich zasługa.

opłatek świąteczny
mańka

Re: Pomoc prawna

Post autor: mańka »

A mec. Cejrowski? Bardzo dużo dobrych opinii o jego kancelarii krąży po całym Trójmieście. Bardzo skuteczny w sprawach rozwodowych i pokrewnych tj. opiece nad dziećmi, alimentach czy podziale majątku. Można zaufać jego doświadczeniu no i wiedzy, do tego podobno empatyczny i przemiły
bożek

Re: Pomoc prawna

Post autor: bożek »

Oj o kancelarii Cejrowskich słyszałam nie tylko od osób z Trójmiasta. Spory zakres usług - działają w obrębie różnych dziedzin prawa a w spadkowym nie ma chyba nikogo bardziej skutecznego, doświadczonego niż mec. Cejrowski. Warto w trudnych sprawach im zaufać, bo robią wszystko, by pomóc
błonnikowa

Re: Pomoc prawna

Post autor: błonnikowa »

Prawem rodzinnym w Gliwicach zajmuje się kancelaria adwokacka Wojas Pawlak. Przy separacji, rozwodzie czy podziale majątku z pewnością ta kancelaria mogłaby pomóc. A także nie boją się oni nowych wyzwań, trudnych spraw i tym podobne. Można ich znaleźć też pod nazwą Legaleo.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Pomoc prawna

Post autor: Kasiak77 »

Dziś pomoc prawna może być potrzebna w każdej chwili. Wiele firm jak i osób prywatnych może być narażona na wystąpienie zdarzeń, które będą wymagały takiej pomocy. Warto zatem wiedzieć, gdzie szukać pomocy https://lexsecure.pl/jak-dzialamy . Oferują swoje usługi 24h/dobę 7 dni w tygodniu.
Groszek2

Re: Pomoc prawna

Post autor: Groszek2 »

Dla osób z Bydgoszczy lub okolic, które potrzebują pomocy prawnej polecam kancelarię mecenasa Brysia - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/. Świetny adwokat, z super podejściem do każdej sprawy, i tych mniejszych i tych dużych i skomplikowanych. Działa szybko, efektywnie i z pełnym zaangażowaniem. Dba o klienta, jest godny zaufania. Prowadził sprawy z zakresu prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, gospodarczego, medycznego, prawa pracy, gospodarczego itp. Godny polecenia adwokat.
magdalena_ka

Re: Pomoc prawna

Post autor: magdalena_ka »

Tak samo, jak poprzedniczka, polecam z całego serca Kancelarię Adwokacką Wojas Pawlak. Są niesamowici i bardzo profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy. Prowadząc moją sprawę, miałam wrażenie, że zawsze wyprzedzają drugą stroną o dwa kroki. Bardzo ich polecam.

gerber compact
janosikkkkk

Re: Pomoc prawna

Post autor: janosikkkkk »

Wybór prawnika jest bardzo istotny. Trzeba jednak pamiętać aby dobrze sie dowiedzieć co taki prawnik oferuje i jakie ma podejście do sprawy. Czasem możemy mieć problem, wtedy warto pytać znajomych,.
Marabelka 444

Re: Pomoc prawna

Post autor: Marabelka 444 »

Oj tak masz rację, ciężko czasem wybrać dobrego prawnika. Wiele osób decyduje sie na takich bardziej znanych, bo są przekonani, ze to oni im pomogą. Nic bardziej mylnego. Dziś obserwując takie osoby, które udzielają jakiś porad w telewizji na przykład, niekoniecznie muszą być dobre na sali sądowej. Przykładowo ten Pan Mickiewicz, którego można czasem posłuchać w tv. Jest na pewno obeznany w różnych sprawach prawnych, ale do końca mnie nie przekonuje.
janeczkaa

Re: Pomoc prawna

Post autor: janeczkaa »

Wśród osób nieletnich często pojawia się derealizacja i niestety wiążąca się z tym demoralizacja. Czytałam o tym tutaj https://kancelaria-kopko.pl/demoralizac ... rozwiazan/ i wiem, że warto szybko problem zrozumieć i szukać pomocy, by przyszłość tych jeszcze dzieci, nie była zagrożona.
ODPOWIEDZ