Testament - potrzebna pomoc prawna

Pomagamy znaleźć najskuteczniejszego adwokata, polecamy kancelarie, udzielamy rad z dziedziny prawa.
Awatar użytkownika
Erwin_66
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 21:52

Testament - potrzebna pomoc prawna

Post autor: Erwin_66 »

Witam.
Orientujecie się, do jakiej łódzkiej kancelarii powinienem się zgłosić w sprawie związanej z odwołaniem testamentu? Słyszałem wiele dobrego na temat adwokata Adriana Króla. Myślicie, że mógłby mi pomóc? Korzystaliście z jego usług?
Awatar użytkownika
Jaropełk
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 3:52

Re: Testament - potrzebna pomoc prawna

Post autor: Jaropełk »

Adwokat Adrian Król to w mojej opinii jeden ze skuteczniejszych prawników. Warto się z nim konsultować nie tylko w zakresie prawa spadkowego, bo specjalizuje się też w innych dziedzinach prawa. Ma potrzebną wiedzę, doświadczenie, nic nie można mu zarzucić.
bryś

Re: Testament - potrzebna pomoc prawna

Post autor: bryś »

ja moge Ci polecic kontakt z panem mecenasem Weglowskim - zostawie numer telefonu w razie potrzeby 601867542 - naprawde super specjalista prawa, zna sie na wielu dziedzinach wiec pomoze z doslownie kazdym tematem. Przy prawie spadkowym pomagal nam po smierci mamy - udalo sie naprawde szybko sprawe zamknac mimo, ze bylo troche zamieszanie z nieruchomosciami
SzymonŻak

Re: Testament - potrzebna pomoc prawna

Post autor: SzymonŻak »

Osobiście w sprawach spadkowych polecam Adwokata Michała Dobiesa. Prowadził moja potyczkę z całą rodziną i musze przyznać wyprowadził sprawę na prostą. Nie chce wdawać się w szczegół ale wygrał więc ja go zdecydowanie polecam kontakt jeśli masz jakieś wątpliwości w kwestiach spadkowych.
Łukasz Z

Re: Testament - potrzebna pomoc prawna

Post autor: Łukasz Z »

SzymonŻak pisze: ↑04 sie 2021, 10:51 Osobiście w sprawach spadkowych polecam Adwokata Michała Dobiesa. Prowadził moja potyczkę z całą rodziną i musze przyznać wyprowadził sprawę na prostą. Nie chce wdawać się w szczegół ale wygrał więc ja go zdecydowanie polecam kontakt jeśli masz jakieś wątpliwości w kwestiach spadkowych.
No dobrze Tylko czy nie jest przypadkiem drogi i czy to się opłaca? Bo czasem może adwokat kosztować więcej niż kwota jaka się odzyska. Lub adwokat będzie chciał zapłatę teraz a Spadek dostaniemy za X lat
ODPOWIEDZ