jaka oczyszczalnia?

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
boguchwał_63
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2021, 1:43

jaka oczyszczalnia?

Post autor: boguchwał_63 »

Zdecydowalibyście się na przydomowe oczyszczalnie ścieków gdybyście mieli warunki? Wydaje mi się, że coraz więcej osób inwestuje w montaż takich systemów. Są jeszcze ekologiczne szamba które też w zasadzie są świetną opcją. Konsultowaliście się kiedyś ze specjalistą właśnie w sprawie takiej oczyszczalni? Może znacie średnie ceny? Albo wiecie coś jeszcze czego warto mieć świadomość ;)
Awatar użytkownika
Feliks_85
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2021, 19:18

Re: jaka oczyszczalnia?

Post autor: Feliks_85 »

Wydaje mi się, że cena ekologicznego szamba jest niższa niż cena oczyszczalni ale mogę się mylić. Tez zauważyłem, że coraz częściej się mówi o takich metodach oczyszczania ścieków i w zasadzie to powinniśmy być z tego zadowoleni. Ludzie mają większą świadomość na temat ekologii a nawet bezpieczeństwa. Kiedyś chyba też się zdecyduję, ale muszę na razie uzbierać środki ;P
Awatar użytkownika
Fabian-65
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2021, 8:41

Re: jaka oczyszczalnia?

Post autor: Fabian-65 »

A wiecie że przed instalacją takiej przydomowej oczyszczalni trzeba zawsze zrobić badanie gruntu? Żeby w przyszłości nie było żadnej awarii to muszą być określone warunki wodno-gruntowe podłoża no i na tej podstawie dobiera się konkretne rozwiązanie. Kolega mi opowiadał bo sam w tej branży pracuje. Namawia mnie oczywiście, żeby się zastanowić nad montażem i chyba powoli mnie do tego przekonuje :D
ODPOWIEDZ