Porada odnośnie dachu

Dzień dobry! Witaj na naszym forum, czuj się jak u siebie! To miejsce na przywitanie się z pozostałymi użytkownikami.
Awatar użytkownika
rucik
Posty: 80
Rejestracja: 17 sty 2020, 9:12

Porada odnośnie dachu

Post autor: rucik »

Dzień dobry, mam na oku pewną inwestycję, ale żeby jej dokonać, muszę najpierw dobrze przygotować swój budynek do działania. I pozostaje mi do wykonania dach. Nie wiem jeszcze w jakiej wizualizacji, ale już chcę znaleźć kogoś od wiązarów. Kogo polecacie?

Awatar użytkownika
nat
Posty: 101
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Re: Porada odnośnie dachu

Post autor: nat »

MG Dachy możesz wziąć. To solidna firma, a możesz też przetestować wycenę, bo mają ją darmową. Zostawiam namiar https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ .

https://mirapolnext.pl/zabawka-mattel-planes-blackout-cbk59-p-6390.html

Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 91
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Re: Porada odnośnie dachu

Post autor: rozmowna »

Moim zdaniem dobrze jest zapytać w 2-3 miejscach o wyceny, wtedy będziesz miał całkowity obraz sytuacji i wybierzesz to, co dla Ciebie najlepsze. Osobiście powiem szczerze, że zdecydowaliśmy się na MG Dachy, mimo że dojechać musieli. Koszty dali całkiem w porządku, a do tego super kontakt z nimi jest. Na całkowicie darmową wycenę czekaliśmy 2 dni.

nowości radiowe

Awatar użytkownika
TomaszRus
Posty: 19
Rejestracja: 03 sty 2020, 9:26

Re: Porada odnośnie dachu

Post autor: TomaszRus »

W takim razie powinieneś zwrócić szczególną uwagę na wykonanie pokrycia dachowego i wykorzystanie dobrej jakości materiałów. W naszym przypadku jest to dachówka Rubin 13V która wygląda genialnie. Jednocześnie zapewniają dobre warunki gwarancyjne i ceny, tak jak to jest m.in w przypadku Icopal Braas, a u nas wygrał materiał Papy w Technologii Szybki Profil® SBS

rozwiertak nastawny ręczny

Fizoń

Re: Porada odnośnie dachu

Post autor: Fizoń »

My natomiast zdecydowaliśmy się postawić na porządną dachówkę ceramiczną od producenta Braas, a dokładnie Turmalin. Osobiście polecam zwrócić uwagę na ich propozycje w zakresie dachówek ceramicznych i cementowych, a do tego również możliwości blachodachówek panelowych jak Decra oraz Qudaro. Koniecznie dajcie znać na co się ostatecznie w zakresie dachu zdecydowaliście!

ODPOWIEDZ