Proszę o pomoc z blogiem

Dzień dobry! Witaj na naszym forum, czuj się jak u siebie! To miejsce na przywitanie się z pozostałymi użytkownikami.
Daria Rubanką

Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Daria Rubanką »

Ja się nazywam Daria Rubanka, jestem studentką i łączę studia z pracą. Od trzech lat pracuję jako korepetytor z języka angielskiego, i to każdego dnia przynosi mi wiele satysfakcji i korzyści. Zaczęłam się uczyć języka angielskiego, jeszcze będąc dzieckiem, i po dziś poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie. Oprócz pracy studiuję na uczelni wyższej dziennikarstwo, a wiedza języków obcych bardzo mi pomoże w moim przyszłym zawodzie. Korepetycje dają mi możliwość ciągłej praktyki języka angielskiego, a ten fakt, że mogę kogoś nauczyć i się podzielić wiedzą, bardzo mnie cieszy. Chociaż w tym momencie jeszcze nie do końca zdecydowałam co do mojej przyszłości, wiem, że wszystko jeszcze jest przede mną, a także że na pewno nie porzucę angielski. Planuję się rozwijać w zakresie dziennikarstwa międzynarodowego i korepetycji, by łączyć te dwa zawody. W tym blogu chciałabym się podzielić moim doświadczeniem i zachęcić ludzi do nauki języka angielskiego. Chciałabym pokazać, że ten cel jak najbardziej jest możliwy do osiągnięcia i że nie trzeba się bać, lecz się uczyć i mieć wielkie aspiracje.
Polecam mój blog https://blog-korepetycje-angielskiego.blogspot.com/
Jakie tematy was interesują? proszę o pomóc :D

Iriną Zątineyko

Re: Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Iriną Zątineyko »

Меня зовут Ирина Затинейко-Михайлевич. Я практикующий детский психолог, у меня есть анкета по репетиторской услуге «Буки». Психология - это не только моя профессия, но и дело всей моей жизни. Я рад поделиться информацией и знаниями со всеми в моем блоге, ссылка на который есть в моем опросе.
Я женат, у меня есть ребенок. Я была очень счастлива, что смогла ощутить радость материнства и растить собственного ребенка. Я с огромной радостью помогал детям на протяжении всей своей практики, потому что их радость, открытость и честность вселяют надежду и вдохновляют даже взрослых.
Вот моя страничка https://psycholog-dzieciecy-blog.blogspot.com/
Присоединиться)

ODPOWIEDZ