Czekoladowa kawa?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2021, 21:11

Czekoladowa kawa?

Post autor: lajla »

Hejka kochani. Lubicie kawy smakowe? Ja od jakiegoś czasu dosłownie za nimi szaleję, a moim faworytem jak na razie jest kawa o smaku czekolady. Wybieram oczywiście tylko te świeżo palone. Dzięki temu, że w domu mam ekspres ciśnieniowy, mogę bez problemu kupować ziarna i w takiej formie kawa najbardziej mi odpowiada, a wam?
Awatar użytkownika
olik89899
Posty: 204
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:00

Re: Czekoladowa kawa?

Post autor: olik89899 »

To może być ciekawy smak, ale najważniejsze jest, aby kawa była dobrej jakości. Aby wyciągnąć z niej cały potencjał warto zdecydować się na ekspres do kawy. Na stronie: https://www.nespresso.com/pl/pl/order/machines/original jest oferta, dzięki której możesz ekspres kupić niedrogo.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Czekoladowa kawa?

Post autor: Daria »

Koniecznie muszę kiedyś takiej czekoladowej kawy spróbować, bo jestem prawdziwą fanką czekolady ;) A skoro już o tym mowa, to czy wiecie, że wspaniały smak i aromat to nie jedyne zalety czekolady? Ja cenię ją na przykład za to, że potrafi mi szybko podnieść poziom endorfin ;)
Władysław

Re: Czekoladowa kawa?

Post autor: Władysław »

Bardzo lubię pić kawę i często dodaję do niej ciekawe dodatki. Czekolada i pyszna kawa z Salwadoru to według mnie klasyczne połączenie, które zawsze się sprawdza, ale często dodatkowo wykorzystuję również skórkę pomarańcza, albo kardamon.
__________________________________________________________________________
Arturek

Re: Czekoladowa kawa?

Post autor: Arturek »

Myślę, że na pewno takie smaki kawy można znaleźć i ja również czasami lubię eksperymentować właśnie z różnymi smakami moich ulubionych napojów. Jeśli już piszemy o samej kawie to ja jestem zwolennikiem picia kawy w kapsułkach od https://www.nespresso.com/pl/pl/order/capsules/vertuo gdyż dla mnie jest ona po prostu najlepsza. Podoba mi się również sam sposób jej przygotowania, gdyż jest riposty i przede wszystkim higieniczny. Jak najbardziej każdemu tą kawę polecam.

regulacja okien kraków
ODPOWIEDZ