Dobry fotograf w Gdańsku?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Konstancja
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2020, 8:59

Dobry fotograf w Gdańsku?

Post autor: Konstancja »

Hejka. Gdzie zwykle chodzicie do fotografa w Gdańsku? Konkretnie interesuje mnie studio fotograficzne Morena. Chciałabym zapisać się na sesję wizerunkową, a zależy mi przede wszystkim na profesjonalnym podejściu. Co prawda mam już jedno studio na oku, ale chętnie się dowiem, które wy polecacie :)
Grębjan

Re: Dobry fotograf w Gdańsku?

Post autor: Grębjan »

Polecam świetnego fotografa. Robi fantastyczne portrety. Jest pasjonatem, specjalistą i bardzo miłym, empatycznym człowiekiem. Tutaj znajdziesz jego stronę internetową: https://vascoimages.pl/. Widać, że facet bardzo lubi pracować z ludźmi. Jest wiecznie uśmiechnięty, a efekty jego pracy przechodzą najśmielsze oczekiwania.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 153
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:52

Re: Dobry fotograf w Gdańsku?

Post autor: Zośka123 »

Ja znam i polecam fotografa z Warszawy a dokładnie fotograf ślubny warszawa on wykonuje zdjęcia na ślubach i weselach ale także sesje zdjęciowe ślubne narzeczeńskie czy rodzinne. Możecie sprawdzić dokładną ofertę na jego stronie trochę na jego temat poczytać a w razie pytań napiszcie do niego na pewno wam szybko odpowie.
ODPOWIEDZ