henna na brwi?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
marcjana_65
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2021, 1:40

henna na brwi?

Post autor: marcjana_65 »

Kobietki, malujecie swoje brwi? Dla mnie regulacja, a do tego henna brwi i rzęs Kutno to podstawa. Bez tego mam wrażenie, że moje oko jest zupełnie niewidoczne. Na szczęście mam zaufaną kosmetyczkę, która wie dokładnie, co i jak robić. Też korzystacie z podobnych usług?
mnieśka

Re: henna na brwi?

Post autor: mnieśka »

marcjana_65 pisze: ↑06 paź 2021, 11:01 Kobietki, malujecie swoje brwi? Dla mnie regulacja, a do tego henna brwi i rzęs Kutno to podstawa. Bez tego mam wrażenie, że moje oko jest zupełnie niewidoczne. Na szczęście mam zaufaną kosmetyczkę, która wie dokładnie, co i jak robić. Też korzystacie z podobnych usług?
Skoro mówisz, że to dobry plan, to ja nie będę się przeciwstawiać. Ja się zastanawiam nad przedłużaniem. Tu https://4lomza.pl/index.php?wiad=60704 przeczytałam, że sporo pań to robi i wiem już również, dlaczego. Uważam, że piękny wygląd to podstawa, dlatego muszę się na coś fajnego zdecydować.
Dagmara Garncarczyk

Re: henna na brwi?

Post autor: Dagmara Garncarczyk »

Ja osobiście przestałam malować brwi. Wystarczy mi dobra henna do brwi u kosmetyczki raz na jakiś czas i mam spokój z malowaniem się rano. Oszczędność czasu jest znacząca w moim przypadku

lista wylotowa
sdagmara

Re: henna na brwi?

Post autor: sdagmara »

Może zamiast henny brwi permanentne? Zielona Góra to miasto, w którym znalazłam świetnych specjalistów - Dermasana. Wykonują właśnie makijaże permanentne i efekty są pięknie. Delikatne i naturaln - takie jak mi się podobają :)
ODPOWIEDZ