Hulajnoga trójkołowa

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Gniewomira90
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2020, 7:19

Hulajnoga trójkołowa

Post autor: Gniewomira90 »

Hej, chciałabym kupić córce pierwszą hulajnogę, dlatego szukam sprawdzonego sklepu online z takimi rzeczami. Córa ma 2 lata, więc stawiam na trójkołową hulajnogę, najlepiej składaną, żeby można ją było łatwo transportować :)
Awatar użytkownika
wiktoryna_64
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 17:35

Re: Hulajnoga trójkołowa

Post autor: wiktoryna_64 »

Jest taki sklep, nazywa się KochamZabawki i w ofercie mają naprawdę porządną hulajnogę dla 2-latków. Sama ją zamawiałam, więc mogę polecić. Mojej córce najbardziej podobają się ledowe kółka, prawdziwy szał. Dobra cena i fajnej jakości produkt :)
Florka

Re: Hulajnoga trójkołowa

Post autor: Florka »

Ja hulajnogę trójkołową balansową, dla mojej siostrzenicy na 3 urodziny kupiłam w sklepie Pesport. Wybrałam, porządną markę Scootandride model Highwaykick i mała i jej rodzice są z prezentu zadowoleni. Najważniejsze, że hulajnoga jest bezpieczna, wykonana bardzo starannie i rośnie razem z dzieckiem. Ma zakres regulacji wysokości od 96 cm do 120 cm wzrostu, więc będzie służyć kilka lat. Jest lekka, łatwo się składa, ma ciche kółka, i wiele innych udogodnień, dzięki którym jazda na niej to przyjemność.
ODPOWIEDZ