Jaki ekspres do domu?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Faustyna-96
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2019, 16:20

Jaki ekspres do domu?

Post autor: Faustyna-96 »

Planuję kupić sobie jakiś fajny ekspres do kawy, ale nie bardzo znam się na markach i jakości produktów. Możecie mi coś doradzić? Byłabym wdzięczna :)
Awatar użytkownika
Ezaw79
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:09

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: Ezaw79 »

Zajrzyj na. Jeśli odwiedzisz ich sklep stacjonarny, a mają je w kilku dużych miastach, to masz możliwość przetestowania wybranego ekspresu i wtedy zdecydujesz, czy Ci odpowiada. Jak tak zrobiłem i teraz cieszę się pyszną kawą ze świetnej jakości urządzenia ;)
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: Daria »

A skoro już o ekspresach do kawy mowa, to czy wiecie, gdzie najlepiej naprawić taki sprzęt? Widziałam, że na przykład w Olsztynie działa firma https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-olsztyn, która zajmuje się takimi naprawami. Czy ktoś z Was miał z nią może wcześniej do czynienia? I jak wrażenia?
Awatar użytkownika
Kulka
Posty: 332
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: Kulka »

Znacie może markę Saeco? Jesli nie to polecam zrobić mały research . To jest jedna z lepszych marek produkujących ekspresy do kawy. Taki sprzęt można zakupić tutaj na stronie Ekspresy Polska - trzeba przyznać że nie wyobrażam sobie już dnia bez kawy z ekspresu. Tylko taki sprzęt umożliwia parzenie ziaren kawy w odpowiedniej temperaturze dzięki czemu wydobywa z nich aromatyczny i głęboki smak

talbot badminton
Awatar użytkownika
meliska
Posty: 94
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:37

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: meliska »

u nas podstawa w domu jest kawa kawa kapsułki uzywamy, bo kazdy pije inny rodzaj, a tak udaje nam sie zgrac do jednego eskpresu :)
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 45
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:43

Re: Jaki ekspres do domu?

Post autor: paulinabb »

Ja kupiłam ekspres do kawy na stronie wrocławskiej palarni kawy Blueberry Roasters. Uznałam, że jako palarnia kawy na pewno mają wiedzę i niemałe doświadczenie w tym temacie. Nie zawiodłam się. Sprzęt kupiłam w dobrej cenie. Służy mi do dziś :)
ODPOWIEDZ