Jaki wózek dla dziecka?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
pianka
Posty: 90
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:54

Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: pianka »

Wybór wózka dla dziecka nie jest łatwym zadaniem. Sama stoję przed tym wyborem i biorę pod uwagę wózek Cybex Mios od Jeremy'ego Scotta: https://umalucha.pl/produkt/cybex-mios- ... snack-tray . Jak Wam się podoba ten model?
Awatar użytkownika
Karmen
Posty: 87
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:57

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Karmen »

Podróż i spacer z dzieckiem to jeden z najważniejszych elementów naszego życia i malucha. Musimy być pewni, że wówczas dziecko jest odpowiednio zabezpieczone i czuje się komfortowo. Zanim zdecydowałam się na zakup wózka na Ceneo, to poprosiłam o opinię moją kuzynkę i siostrę, które właśnie z tej strony zaopatrują się w produkty dla dzieci. Okazało się, że jest to trafiony wybór.
Awatar użytkownika
SebastianEl
Posty: 196
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:36

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: SebastianEl »

W takim razie koniecznie sprawdź ofertę https://aberlystore.pl/ gdzie jest mnóstwo propozycji jeśli chodzi o wózki dziecięce, ale też wiele innych rzeczy potrzebnych podczas przygotowywania wyprawki. My ostatnio kupiliśmy u nich dodatkowo DISNEY BY EASYWALKER BUGGY XS, czyli wózek spacerowy i też kilak zabawek edukacyjnych. Jest w czym przebierać i pod względem cen wygląda to naprawdę dobrze :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:05

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: polla »

Ja wam polecam wózek Riko Basic. Wygodny, bezpieczny, solidny i bezproblemowy pod względem obsługi i jazdy. Jego duża zaletą jest funkcja bujania gondoli oraz przepinane siedzisko. I możecie mieć to wszystko w atrakcyjnej cenie.
Awatar użytkownika
snow
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2019, 23:10

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: snow »

Dla mnie najlepszy okazał się Easygo Virage Ecco, nowoczesny, wielofunkcyjny i solidny wózek. Świetnie się prezentuje, wyposażony został również w dużą gondolę którą można złożyć na płasko oraz amortyzowane koła z wytrzymałego poliuretanu. Łatwy w obsłudze, montaż gondoli czy siedziska też nie sprawia problemów.
Awatar użytkownika
aplikacja
Posty: 80
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:16

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: aplikacja »

całkiem fajny ten wózek
Awatar użytkownika
karolla
Posty: 61
Rejestracja: 08 paź 2019, 18:25

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: karolla »

A ja wolę swojego x-landera, jest bardziej elegancki, ma też fajne bajery takie jak diody led poprawiające bezpieczeństwo wieczorem bo wózek z daleka widać, wózek jest też bardzo wygodny i łatwo się go składa i rozkłada
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: mariva »

Jeśli szukacie nowoczesnej spacerówki dla dziecka ( od urodzenia do 15 kg) to zdecydowanie polecam OSIS z Cavoe :) to wózki dość nowe na rynku ale już widać,. ze cieszą się sporą popularnością. My tez go kupiliśmy :) Jest lekki, kompaktowy, nowoczesny i bardzo porządnie wykonany.
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: widoczna »

Każdy rodzic zawsze na początku zastanawia się jaki wózek dla dziecka wybrać i żeby on nam dobrze służył przez ten cały okres. Ja również z mężem mieliśmy taki dylemat więc wiemy, że nie jest to prosta decyzja. Wtedy skorzystaliśmy z rankingu wózków dziecięcych https://najlepszy-ranking.pl/wozki-dzieciece/ i właśnie to sprawiło, że tam wybraliśmy naszym zdaniem najlepszy dostępny wózek.
Awatar użytkownika
mada
Posty: 61
Rejestracja: 20 wrz 2019, 9:29

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: mada »

Ja wybrałam x-lander, miałam ten wózek przy pierwszym dziecku i do końca wyglądał jak nowy a potem go sprzedałam za niezłą sumkę więc dla drugiego dziecka też zdecydowałam się kupić też wózek tej marki ale inny model tym razem
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 206
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Kellys »

Kompletujecie wyprawkę? Prędzej czy póżniej będą potrzebne wam zabawki dla waszych dzieci i dlatego też warto postawić na takie miejsca jak sklep internetowy https://haribi.pl Mają tu spory ich wybór.
Awatar użytkownika
martyna555
Posty: 134
Rejestracja: 07 lip 2019, 14:26

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: martyna555 »

ja oprócz wózka to na start kupuję jeszcze chusty od luna dream, bo sa wygodne i dziecko mozna szybko do niej włożyc. jak sie idzie na zakupy
gerciaa

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: gerciaa »

jeśli dziecko jest malutkie można sprawić mu pierwszy album dziecka taki jak tutaj: https://carpentry-shop.pl/blog/pierwszy-album-dziecka Album na trwała okładkę wykonaną z drewna więc zdjęcia nie zniszczą się. PO upływie lat dziecko będące już nastolatkiem podziękuje za tak wspaniała pamiątkę jaką jest album z okresu noworodka.
aburbars66

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: aburbars66 »

Moim zdaniem najlepszym wyborem jest wózek 3w1


__________________
parking Balice lotnisko
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 114
Rejestracja: 30 kwie 2019, 15:13

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: luiza »

Ja zdecydowałam się na wózek 3w1 Riko Basic Plus. Mamy go od dwóch miesięcy i mogę powiedzieć, że jestem w nim zakochana. Ma niesamowity design, dużą gondolę i amortyzatory, więc podbicie go na chodniku nie stanowi problemu. Sprawdza się na każdym terenie. Mimo swoich gabarytów jest leciutki i szybko się go składa. Gdybym miała znowu wybierać wózek to ponownie kupiłabym Riko.
aśka

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: aśka »

mi zależało na czymś lekkim, co łatwo się składa i nadaje się do miasta. Wybrałam OSIS z marki Cavoe :) teleskopowo wysuwana rączka, amortyzacja na 4 kołach, przednie koła można zablokować do jazdy na wprost. podoba mi się też sam wygląd, taki nowoczesny i elegancki.
Awatar użytkownika
aplikacja
Posty: 80
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:16

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: aplikacja »

One też stają się coraz bardziej popularne ale dla mnie nie ma lepszego wózka niż x-lander, jest wygodny dla dziecka, prowadzi się go łatwo nawet jedną ręką, jest zwrotny, łatwo podbija pod krawężniki, ma fajne bajery i wygląda jak marzenie :)

zimny dół grzejnika
graża

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: graża »

też mi wpadły w oko te wózki z Cavoe ale postawiłam na ten terenowy AXO :) Porządne duże koła z gumowymi oponami i bieżnikiem, miękką amortyzacja, mocny stelaż. Super, ze producent pomyślał o bezpieczeństwie i zatroszczył się tez o elementy odblaskowe :)
Dońka

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Dońka »

Długo zajęło mi zastanawianie się nad wózkiem dla dziecka. Szukałam czegoś masywnego, co długo posłuży, a jednocześnie chciałam aby łatwo się składało, było lekkie i niewielkie. Właśnie dlatego wybrałam Cavoe Osis. Wózek jest niewielki i lekki, więc znalezienie dla niego miejsca w bagażniku nie jest problemem, a przy tym naprawdę fajnie się prowadzi i jest komfortowy dla dziecka.
Awatar użytkownika
Mamun
Posty: 52
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Mamun »

Rozłóżcie sobie to w czasie, dobrze wam radzę. Takie zakupy mogą przerosnąć każdego, ja nie spodziewałam się, że aż tak dużo mnie to wyjdzie. Zresztą teraz też i dosyć sporo wydaje na zakupy dla córki. Najczęściej są to ubrania - fajnie sprawdzają się proponowane na https://www.51015kids.eu/dziewczynka/komplety komplety, a i też inne ubranka.
Awatar użytkownika
olik89899
Posty: 204
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:00

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: olik89899 »

Moim zdaniem dobrym wyborem powinien być EasyGo Virage Ecco. Wózek bardzo fajnie się prezentuje, jest w dobrej cenie i nastawiony jest przede wszystkim na praktyczną spacerówkę, więc możesz być pewna, że spokojnie posłuży Wam do końca wózkowania, co też jest bardzo ważne.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: mczay »

Polecam wózek, który u mnie sprawdził się rewelacyjnie. Jest lekki, zgrabny, łatwo się składa, a do tego jest naprawdę super przemyślany. Posiadanie go i spacery z nim to prawdziwa przyjemność. Wózkiem tym jest Riko basic Pastel. Zwróć na niego uwagę i zastanów się nad nim.
śliwka

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: śliwka »

mczay pisze: ↑20 sie 2021, 21:46 Polecam wózek, który u mnie sprawdził się rewelacyjnie. Jest lekki, zgrabny, łatwo się składa, a do tego jest naprawdę super przemyślany. Posiadanie go i spacery z nim to prawdziwa przyjemność. Wózkiem tym jest Riko basic Pastel. Zwróć na niego uwagę i zastanów się nad nim.
Wybór wózka warto uzależnić od tego gdzie mieszkacie. Jeśli mieszkacie na wsi to polecam wózek z amortyzatorami i porządnymi kołami. My wybraliśmy model Axo od Cavoe. Jeździmy nim wszędzie i nic się nie dzieje, bardzo dobrze się go prowadzi.
izabella

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: izabella »

U nas rewelacyjnie sprawdza się wózek Axo marki cavoe - https://cavoe.eu/ Poleciła nam go znajoma, która ma model Osis tej marki i jest bardzo zadowolona :) Axo to wózek bardziej terenowy. Doskonale radzi sobie w lesie, na plaży i wiejskich dróżkach. Ma duże, gumowe koła oraz porządną amortyzację. Świetnie się go prowadzi. Dziecko ma w nim dużo miejsca ;)
Milena12

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Milena12 »

Jestem przed wyborem swojego pierwszego wózka, więc bardzo ostrożnie podchodzę do tego wyboru. Po porównaniu wielu ofert mam pewność, że dla mnie najlepszym wyborem będzie Riko Nesa.
Krzyś

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Post autor: Krzyś »

Jeżeli są tutaj osoby, które zastanawiają się nad zakupem nowego wózka dla dziecka, to co powiecie na ofertę producent wózków dziecięcych ? Jest to sklep, z którego oferty sam zdecydowałem się skorzystać i jestem bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ