jakie zmywarki polecacie

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
belinggą

jakie zmywarki polecacie

Post autor: belinggą »

Jestem bardzo zadowolona z mojej drukarki electrolux. Bardzo dobrze myje i ma fajne funkcje m.in. quickSelect, polega to na tym, że zmywarka sama dobiera ustawienia do włączonego czasu mycia, nie muszę się zastanawiać nad tym jaki program wybrać :)
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: jakie zmywarki polecacie

Post autor: widoczna »

Ciężko jest jednoznacznie powiedzieć, która zmywarka będzie dla nas najlepsza, gdyż ich wybór jest naprawdę dość spory. Jak dla mnie bardzo pomocnym było przejrzenie rankingu zmywarek https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... arek.bhtml i jestem zdania, że jak najbardziej takie zestawienie pomaga w podjęciu odpowiedniej decyzji.
Róża

Re: jakie zmywarki polecacie

Post autor: Róża »

Zdecydowanie polecam zmywarkę Electrolux z systemem ComfortLift - można podnieść dolny kosz do góry, nie trzeba się schylać żeby powyciągać naczynia. To zmywarka bezawaryjna, sprawdzonej marki, nigdy nie miałam problemu z serwisem. Jest ekonomiczna i ładnie się prezentuje w kuchni.
dąb

Re: jakie zmywarki polecacie

Post autor: dąb »

Są też specjalistyczne zmywarki dla gastronomii. Jest trochę firm, które oferuje takie sprzęty ale według mnie wybija się jedna – Winterhalter. Jakościowo przewyższa konkurencję i tu nie ma nawet co tłumaczyć. Dla restauratorów to prawdziwy must have, idealna inwestycja na lata. Dlatego bardzo polecam.
miłka

Re: jakie zmywarki polecacie

Post autor: miłka »

U nas jest bardzo dobra zmywarka Electrolux ESI5545LOX kupiona w dobrej cenie online w https://www.agddesign.pl/zmywarka-elect ... 37737.html Jest solidna, prosta w obsłudze, ma funkcjonalne programy i jest cicha. Bardzo jestem z niej zadowolona, to był udany zakup.
buńka

Re: jakie zmywarki polecacie

Post autor: buńka »

Róża pisze: ↑31 mar 2021, 21:52 Zdecydowanie polecam zmywarkę Electrolux z systemem ComfortLift - można podnieść dolny kosz do góry, nie trzeba się schylać żeby powyciągać naczynia. To zmywarka bezawaryjna, sprawdzonej marki, nigdy nie miałam problemu z serwisem. Jest ekonomiczna i ładnie się prezentuje w kuchni.
myślisz, że to rozwiązanie z podnoszonym koszem sprawdzi się dla starszej osoby?Znalazłam też model który ma funkcję AirDry, która sprawia, że naczynia są super dosuszone, chcę coś kupić mamie i biorę pod uwage model Electrolux

stateczniki elektroniczne do świetlówek
ODPOWIEDZ