miejsce na spotkanie z kontrahentami

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Piernik
Posty: 19
Rejestracja: 09 sty 2019, 14:35

miejsce na spotkanie z kontrahentami

Post autor: Piernik »

Pochodzę z Wrocławia, ale będę spędzać niebawem sporo czasu w stolicy. Na pewno szybko się tam zaklimatyzuję, ale jak na razie nie znam miasta, a już w pierwszy dzień mojej podróży muszę odbyć spotkanie biznesowe z kontrahentem. Gdzie warto się z nim udać?
Awatar użytkownika
Bodziu
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2019, 20:35

Re: miejsce na spotkanie z kontrahentami

Post autor: Bodziu »

Mieszkam tuż obok fajnej restauracji Akademia na Mokotowie. Lubie to miejsce za szacunek do produktu oraz jakość podawanych potraw. Nie było sytuacji, żebym wyszedł stamtąd głodny, bądź niezadowolony, a dodam, że stołuje się tam średnio raz w tygodniu. Sporo tutaj ludzi biznesu, którzy wykorzystując przytulne i dyskretne kąty restauracji dopinają ważne umowy. Myślę, że i Tobie się spodoba.
Awatar użytkownika
Karmen
Posty: 87
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:57

Re: miejsce na spotkanie z kontrahentami

Post autor: Karmen »

Chciałam niedawno uczcić z kontrahentami owocną współpracę i podpisanie nowego kontraktu. Zaprosiłam ich więc do restauracji Bubbles Bar w Warszawie. Ponieważ była świetna promocja, to mogliśmy się napić bąbli do woli, każdy za zaledwie 29 zł. Oczywiście oni o tym nie wiedzieli, bo to byłą z mojej strony taka niespodzianka :) Grunt, że kolacja się udała, a my wszyscy wyszliśmy z lokalu bardzo zadowoleni.
ODPOWIEDZ