nowy samochód na raty

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
duduś

nowy samochód na raty

Post autor: duduś »

Zastanawiam się czy dobrym wyborem jest nowy samochód na raty a muszę się na coś zdecydować. Wychodzę z założenia że nowe auto będzie lepsze niż używane, muszę tylko znaleźć najbardziej opłacalną ofertę. Waszym zdaniem gdzie znajdę najlepszą ofertę?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: nowy samochód na raty

Post autor: mczay »

Kupno nowego samochodu to najlepsze rozwiązanie, bo masz pewność, że kupujesz coś w pełni sprawnego i masz na to gwarancję. Gdybym teraz szukała auta dla siebie, na pewno zdecydowałabym się na coś z oferty: https://lexuswarszawa-pulawska.pl/models chociaż najbliższy mojemu sercu jest lexus rc.

cordyceps meridian
pszczółka

Re: nowy samochód na raty

Post autor: pszczółka »

To widzę, że spory wydatek się szykuje. To może warto jest sprawdzić, czy doradca finansowy Gniezno https://kredytypoznan.com/ekspert-finansowy-gniezno/ nie będzie miał dla Was dobrej opcji kredytowania? Wiem, że łatwiej jest często w sieci, albo bezpośrednio w banku, ale to są jednak Wasze kredyty. I może się okazać, że koniec końców przepłacacie i to sporo.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: nowy samochód na raty

Post autor: messa »

Ktoś powie, że nowy samochód to duży wydatek. Owszem, ale coś za coś. Przy dobrym planie finansowania da się bez problemu spłacić i mieć samochód nawet z najwyższej półki. Tak jak ja w salonie Porsche Centrum Sopot sprawiłam sobie nowiutkiego Macana. Zawsze podobały mi się SUV-y, nie wspominając o samej marce.
marćepek

Re: nowy samochód na raty

Post autor: marćepek »

Interesowałem się tym tematem pod kontem Toyoty i oprocentowanie RRSO przy zakupie na raty wynosi 10% z hakiem więc nie jest takie straszne.



________________________________
Psychoterapia Rzeszów
Awatar użytkownika
serowa
Posty: 197
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:00

Re: nowy samochód na raty

Post autor: serowa »

Jest sens zadłużać się na samochód? Lepiej odłożyć trochę kasy, a póki co korzystać z wynajem samochodów Wrocław Ja regularnie korzystam z ich usług i nie mam żadnych zastrzeżeń. W umowie nie ma zadnych haczyków, także warto sobie ich sprawdzić :)
kołek

Re: nowy samochód na raty

Post autor: kołek »

Co do wynajmu, bo widzę że ten temat też się tutaj pojawił. Ja polecam VIP limuzyny. Dość często korzystam z takiego rozwiązania i jest to jedyna firma, która spełniła moje oczekiwania pod względem jakości, podejścia do klienta i oczywiście cen.
gruśiek

Re: nowy samochód na raty

Post autor: gruśiek »

Ja też będę teraz kupował nowe auto na raty, w salonie Bawaria Motors BMW w Katowicach mam już wybrany konkretny model. Polecam wam tego dealera bo mają bardzo dobrą obsługę klienta i oferta też jest fajna.
miłosz

Re: nowy samochód na raty

Post autor: miłosz »

Jakich kosmetyków samochodowych używacie do takiego samochodu. Na runku obecnie jest taki wybór, że ciężko zdecydować się na coś konkretnego. Prześledziłam kilka stron i zdecydowałam się na Koch Chemie . Pierwszy raz zdecydowałam się na produkty tej marski i szczerze powiem, że są naprawdę dobrej jakości.
eryś

Re: nowy samochód na raty

Post autor: eryś »

Korzystaliście kiedyś z pomocy wulkanizacji mobilnej? Ja całkiem niedawno musiałem. Uszkodzenie opony było na tyle poważne, że nie chciałem ryzykować dalszej jazdy. Pomoc znalazłem na https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-gdansk/ . Szybko, sprawnie i za całkiem przystępną cenę. Dlatego namiar na nich mam już zapisany w kontaktach. Nigdy nie wiadomo czy jeszcze kiedyś się nie przyda.
Areqś

Re: nowy samochód na raty

Post autor: Areqś »

Moim zdanie nie warto brać kredyt, ale nie żeby się miało wybór. Ja od siebie polecam także zainteresować się ofertą kredytu samochodowego dla firm czy dla osób indywidalnych w banku toyota https://www.toyotabank.pl/dla-firmy/kredyty/
Są fajne korzyści z tym powiązane: konto moto, niskie oprocentowanie, minimum formalności, zwroty za paliwo, itp.
ODPOWIEDZ