palety kurierem

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

palety kurierem

Post autor: sakrana »

Cześć wszystkim. Jesteście w stanie powiedzieć jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar. Dobrze by było jakby nie był za drogi, wiadomo ceny są ważne :) Ale też zależy mi na czasie, więc jakby to był ktoś szybki to byłoby super
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

Re: palety kurierem

Post autor: unlilka »

sakrana pisze: ↑28 lip 2021, 13:57 Cześć wszystkim. Jesteście w stanie powiedzieć jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar. Dobrze by było jakby nie był za drogi, wiadomo ceny są ważne :) Ale też zależy mi na czasie, więc jakby to był ktoś szybki to byłoby super
Mogę ci powiedzieć, że jeśli paleta do Francji to w takim razie donati24 - firma wyspecjalizowana w międzynarodowym transporcie towarów o większym gabarycie. Aczkolwiek krajowe przesyłki też oferuje
oliśka

Re: palety kurierem

Post autor: oliśka »

W przewozie palet na pewno pomocny okaże się odpowiedni paleciak. Warto zainwestować w takie urządzenie, bo jest niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Znacznie ułatwia pracę. Oczywiście na rynku można znaleźć nowy sprzęt oraz używany. Wybór jest naprawdę ogromny. Tutaj https://www.logistyka.net.pl/aktualnosci/item/92020 na spokojnie się rozejrzyjcie i poczytajcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat wyboru odpowiedniego rozwiązania do swojej firmy.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: palety kurierem

Post autor: atenro »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://ad-fenix.pl/kategoria-produktu/ ... ukcyjnych/
ODPOWIEDZ