Pranie dywanów

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Ćmka233

Pranie dywanów

Post autor: Ćmka233 »

Hejka, jakie macie sposoby na pranie dywanów? U mnie ciężko to idzie, mam mało miejsca na to i nie wiem jak to ogarnać, a dywanów ostatnio kupiliśmy troche.
Łukaszek544

Re: Pranie dywanów

Post autor: Łukaszek544 »

Ja nie cierpię prać dywanów, ale jakoś trzeba :D . Pozostaje więc pralnia. To dobry wybór bo używają oni specjalnych środków do czyszczenia. Zobacz sobie https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To bardzo dobra pralnia, która w dodatku sama przyjedzie do Ciebie po rzeczy do prania.
michał

Re: Pranie dywanów

Post autor: michał »

pranie dywanów... hmm a nie lepiej zainwestowac w dobrej jakosci odkurzacz piorący? u mnie takie rozwiazanie idealnie sie sprawdza, na myjki.eu maja zatrzesienie odkurzaczy, wybór ogromny
Eryś77

Re: Pranie dywanów

Post autor: Eryś77 »

Z tego co wiem to nie każdy odkurzacz poradzi sobie z plamami. Np. pranie sofy jest trudne i wydaje mi się, że tylko firma która zna się na tym profesjonalnie wyczyści kanape nie niszcząc przy tym materiału. Dlatego też czasami lepiej zapłacić niż samemu kombinować.
Natąli634

Re: Pranie dywanów

Post autor: Natąli634 »

Bardzo dobre i najtańsze odkurzacze piorące widziałem tutaj https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-do ... i-na-mokro. Sam kupowałem u nich jeden i jest w stanie idealnym. A po co przepłacać skoro w outletach jest masa bardzo dobrej jakości sprzętu agd, która nie różni się praktycznie niczym od tych z półki marketowej. Lepiej dla środowiska i dla nas kupować taniej w outletach praktycznie nowy sprzęt.
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Pranie dywanów

Post autor: widoczna »

Ogólnie samo już czyszczenie dywanów jest niezwykle istotne jeśli chcemy je zachować w bardzo dobrej kondycji na dłuższy okres czasu. W sumie kliknij tutaj kiedy chcesz się dowiedzieć jak doskonale sprawdzają się również chodniki dywanowe. Ja już jeden z nich u siebie posiadam i jestem z niego bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ