proactiv opinie

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
dyna
Posty: 11
Rejestracja: 24 paź 2019, 0:02

proactiv opinie

Post autor: dyna »

Zamawiał ktoś może produkty proactiv? Zastanawiam się nad srebrem koloidalnym i sporo osób polecało własnie ten sklep.
Awatar użytkownika
hdc
Posty: 18
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:46

Re: proactiv opinie

Post autor: hdc »

Spokojnie możesz zamawiać, ja u nich od lat kupuję :) Szybko wysyłają a cenowo też są spoko nie wiem czy u konkurencji znajdziesz jakoś znacznie taniej.
Awatar użytkownika
lemon
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2019, 17:30

Re: proactiv opinie

Post autor: lemon »

No podobno te produkty to jest jakiś sztos. Ja sama się przymierzam i koleżanka też mi polecała proaktiv bo to sprawdzona firma.
Awatar użytkownika
delia_71
Posty: 49
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:04

Re: proactiv opinie

Post autor: delia_71 »

Uwielbiam sklep proaktiv.pl! Kupiłam tam nanosrebro koloidalne i sprawdza się świetnie. Używam go na skórę i świetnie poprawiło jej wygląd - teraz jest bardziej oczyszczona i zdrowa.
Awatar użytkownika
oliwia78
Posty: 17
Rejestracja: 01 maja 2019, 21:10

Re: proactiv opinie

Post autor: oliwia78 »

Zamawiałam i szczerze mogę je polecić. Dzięki nim poprawiło się moje zdrowie i stan skóry. Cieszę się, że przyjaciółka pokazała mi ten sklep.
Awatar użytkownika
Rozamunda
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2019, 21:44

Re: proactiv opinie

Post autor: Rozamunda »

Jak zależy Wam na poprawie wyglądu skóry, to sięgnijcie po krem z nanosrebrem. Zamawiam taki od jakiegoś czasu z proaktiv i daje spektakularne efekty. Mam dużo bardziej gładką i doskonale nawilżoną skórę :).
ODPOWIEDZ