PrywatnaOferta.pl - przy sprzedaży nieruchomości

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
SebastianEl
Posty: 196
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:36

PrywatnaOferta.pl - przy sprzedaży nieruchomości

Post autor: SebastianEl »

Czy korzystał ktoś z Was z pomocy PrywatnaOferta.pl przy sprzedaży nieruchomości? Zależy mi przede wszystkim na skuteczności i dobrej cenie, ponieważ sprzedając samodzielnie często trzeba schodzić sporo z ostatecznej wyceny. Byłbym wdzięczny za wszystkie konkretne podpowiedzi :)
Awatar użytkownika
RafałIn
Posty: 91
Rejestracja: 08 paź 2019, 10:26

Re: PrywatnaOferta.pl - przy sprzedaży nieruchomości

Post autor: RafałIn »

Myślę, że to akurat jest ciekawa opcja na którą warto zwrócić uwagę jeśli chodzi o samodzielną sprzedaż bez mocnego schodzenia z ceny. Mają kilka pakietów dostępnych dla klientów indywidualnych które możesz sobie zobaczyć tutaj https://prywatnaoferta.pl/oferta/dodaj-ogloszenie.html i dowiedzieć się jak szybko można dodać ogłoszenia do największych portali i na spokojnie nimi zarządzać z jednego miejsca.
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 123
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:37

Re: PrywatnaOferta.pl - przy sprzedaży nieruchomości

Post autor: ariana »

Nie kojarzę tej strony, ale słyszałam zaś o portalu ogłoszeniowym https://clixs.pl/ . Także jeżeli szukacie jakieś ciekawe oferty w danych kategoriach możecie ze spokojem tam zajrzeć. Oczywiście możecie tam wystawiać darmowe ogloszenia, tak samo przeglądanie ich jest za free. Dlatego uważam, że jest to naprawdę fantastyczny portal z którego warto korzystać do szukania różnych propozycji, czy sprzedawania swoich usług/ rzeczy.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2019, 17:34 przez ariana, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: PrywatnaOferta.pl - przy sprzedaży nieruchomości

Post autor: mczay »

Jeśli natomiast mowa o zakupie nieruchomości, to Waszym zdaniem lepiej zdecydować się na zakup mieszkania z rynku wtórnego, czy też pierwotnego? Rozglądam się za mieszkaniem we Wrocławiu i naprawdę mocno zainteresowała mnie oferta tego dewelopera: https://vantage-sa.pl/mieszkania-dwupok ... wroclawiu/
Awatar użytkownika
MajkaSis
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2019, 12:11

Re: PrywatnaOferta.pl - przy sprzedaży nieruchomości

Post autor: MajkaSis »

RafałIn pisze: ↑17 paź 2019, 23:11 Myślę, że to akurat jest ciekawa opcja na którą warto zwrócić uwagę jeśli chodzi o samodzielną sprzedaż bez mocnego schodzenia z ceny. Mają kilka pakietów dostępnych dla klientów indywidualnych które możesz sobie zobaczyć tutaj https://prywatnaoferta.pl/oferta/dodaj-ogloszenie.html i dowiedzieć się jak szybko można dodać ogłoszenia do największych portali i na spokojnie nimi zarządzać z jednego miejsca.
Popieram wypowiedź poprzednika i również wydaje mi się, że akurat jeśli musicie sprzedać mieszkanie, czy inna nieruchomość to warto spróbować właśnie opcji od PrywatnaOferta.pl dzięki czemu zaoszczędzicie sporo środków i do tego pójdzie to bardzo sprawnie, a tym samym z pomocą jednego miejsca będziecie mogli wygodnie zarządzać poszczególnymi ogłoszeniami.
Awatar użytkownika
SebastianEl
Posty: 196
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:36

Re: PrywatnaOferta.pl - przy sprzedaży nieruchomości

Post autor: SebastianEl »

Super :)
Ogromne dzięki za pierwsze wskazówki i z chęcią sprawdzę w takim razie jak to dokładnie wygląda i czy przyniesie realne korzyści bo na tym zależy mi przede wszystkim. Liczę, że ze względu na tak duże zainteresowanie rynkiem nieruchomości uda mi się osiągnąć kwotę jaka właśnie mnie interesuje.

danuta lenart
Awatar użytkownika
RafałIn
Posty: 91
Rejestracja: 08 paź 2019, 10:26

Re: PrywatnaOferta.pl - przy sprzedaży nieruchomości

Post autor: RafałIn »

SebastianEl pisze: ↑13 lis 2019, 8:50 Super :)
Ogromne dzięki za pierwsze wskazówki i z chęcią sprawdzę w takim razie jak to dokładnie wygląda i czy przyniesie realne korzyści bo na tym zależy mi przede wszystkim. Liczę, że ze względu na tak duże zainteresowanie rynkiem nieruchomości uda mi się osiągnąć kwotę jaka właśnie mnie interesuje.
Nie ma za co! Mamy nadzieje w takim razie, że podejmiesz dobrą decyzję i przede wszystkim będziecie zadowoleni zarówno z efektu czyli sprawnej sprzedaży, kwoty uzyskanej, ale też wsparcia jeśli wybraliście na przykład ten najbardziej rozbudowany pakiet ze wsparciem wirtualnego agenta :)
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: PrywatnaOferta.pl - przy sprzedaży nieruchomości

Post autor: atenro »

Odwiedź ten artykuł aby dowiedzieć się wiecej https://www.wystawiaj.pl
Iśka3

Re: PrywatnaOferta.pl - przy sprzedaży nieruchomości

Post autor: Iśka3 »

Oferty sprzedaży nieruchomości można zamieszczać w różnych miejscach. Warto wybierać takie, które są często odwiedzane jak darmowe ogłoszenia poznań na Pokato. Dodanie takiego ogłoszenia nic nie kosztuje, a zawsze większa szansa na sfinalizowanie transakcji.
ODPOWIEDZ