Rope Expert - opinie

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
polla
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:05

Rope Expert - opinie

Post autor: polla »

Witajcie :) Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z oferty firmy alpinistycznej Rope Expert ( w Warszawie ) ? Jeśli tak to proszę o info bo szukam kogoś sprawdzonego i doświadczonego. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: Rope Expert - opinie

Post autor: mariva »

Ja sama nie korzystałam ( jeszcze ;p) ale ogólnie da się zauważyć, że cieszą się niezłą opinią. Mój szef jakiś czas temu zamówił u nich mycie elewacji firmowego budynku i tu z zadaniem uporali się mega sprawnie. Nie wiem do jakiego zlecenia chcesz ich zatrudnić ale wiem, że współpracują nie tylko z firmami ale też z osobami prywatnymi.
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: Rope Expert - opinie

Post autor: werka2 »

korzystałam i polecam :) a co konkretnie chcesz im zlecić ? Vo tą ofertę mają rzeczywiście bardzo rozbudowaną i w zasadzie wszystko co jest związane z jakimikolwiek pracami na wysokościach wchodzi w gre :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:05

Re: Rope Expert - opinie

Post autor: polla »

Bardzo Wam dziękuje za wszystkie informacje :) Ja planuję zlecić im renowację dachu w moim domu a przy okazji mycie elewacji w budynku, gdzie mieści się siedziba mojego biura. Jak u nich z terminami ? Orientujecie się czy długo trzeba czekać ?
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: Rope Expert - opinie

Post autor: werka2 »

wiesz co z terminami bywa różnie, generalnie dużo ludzi korzysta z ich usług. Najlepiej zadzwoń do właściciela, do Pana Łukasza i zapytaj jak to teraz wygląda. Nie zawiedziesz się na pewno :) Są najlepsi w Warszawie i okolicach.
Awatar użytkownika
polla
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:05

Re: Rope Expert - opinie

Post autor: polla »

Bardzo Wam dziękuje za informacje :) Jestem już po pierwszym kontakcie telefonicznym i jeśli wszystko pójdzie dobrze to we wrześniu wszystko uda się ogarnąć :)
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: Rope Expert - opinie

Post autor: werka2 »

No to bajka, daj znać po jak tam wrażenia ale jestem pewna, że będziesz bardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:05

Re: Rope Expert - opinie

Post autor: polla »

okej okej na pewno dam znać, w przyszłym tygodniu działamy :)
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: Rope Expert - opinie

Post autor: werka2 »

Ok to czekamy tu wszyscy na informacje :) ja też muszę się z nimi znowu skontaktować i zaklepać sobie termin na grudzień - montowanie ozdób świątecznych.
Awatar użytkownika
polla
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:05

Re: Rope Expert - opinie

Post autor: polla »

Miałam odezwać się wcześniej ale jakoś nie miałam głowy, za dużo się ostatnio działo :) Zlecenie wykonane zgodnie z założeniami i w terminie. Firma rzetelna i na pewno godna polecenia, dziękuję za wszystkie wskazówki, które od Was otrzymałam :)
Awatar użytkownika
adriande
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 18:22

Re: Rope Expert - opinie

Post autor: adriande »

Zakładanie nowych wątków nie ma sensu. W necie jest dużo tego typu rzeczy.
Jeden przy pługu, a siedmioro z łyżką.
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: Rope Expert - opinie

Post autor: werka2 »

polla to świetna informacja, ciesze się, że jesteś zadowolona :) adriande a to forum jest po to by dyskutować czy tylko przeglądać już istniejące wątki :) ? Bo ja uważam, ze tego typu miejsca są własnie po to by się dzielić swoimi opiniami :)
ODPOWIEDZ